Kupił insektycyd i wygrał motocykl

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (em) | redakcja@agropolska.pl
27-06-2017,12:40 Aktualizacja: 27-06-2017,13:03
A A A

Rozstrzygnięty został konkurs promujący insektycyd Inazuma 130 WG. Firma Sumi Agro Poland nagrodziła 10 kreatywnych rolników cennymi nagrodami - motocyklem Honda CB500F oraz zestawami do ochrony rzepaku.

By wziąć udział w konkursie "Inazuma-podwójny cios w szkodniki rzepaku" wystarczyło kupić przynajmniej 1 kg wspomnianego środka i do 30 kwietnia przesłać przez internet propozycję hasła wraz z dowodem zakupu.

kukurydza, pasza, odmiany, sumi agro

Kukurydza na pasze z Sumi Agro

Paszowe wykorzystanie kukurydzy jest wciąż najważniejszym kierunkiem spożycia ziarna kukurydzy. Bez niego trudno o intensywną produkcję drobiu, trzody chlewnej, bydła mlecznego czy opasowego. Hodowcy nie mogą również obejść się bez...

Uczestnicy zabawy mieli również za zadanie odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego warto stosować produkt Inazuma 130 WG do zwalczania szkodników w rzepaku ozimym? Hasła konkursowe oceniało jury powołane przez organizatora - firmę Sumi Agro Poland.  

- Kreatywność uczestników była ogromna bowiem otrzymaliśmy bardzo różnorodne propozycje. Wybranie najlepszej było więc bardzo trudne. Spośród przesłanych haseł, najwięcej punktów uzyskało pana Tomasza Zająca z Sitna na Pomorzu Zachodnim - mówi Urszula Filipecka, dyrektor działu marketingu Sumi Agro Poland.

Zwycięzca zabawy nie krył radości podczas odbierania motocykla. - Nie spodziewałem się, że uda mi się wygrać, ale cieszę się bardzo. Motocykl przyda się w gospodarstwie - powiedział pan Tomasz.

Rolnik na co dzień gospodaruje na powierzchni 350 ha - uprawia przede wszystkim rzepak ozimy, pszenicę ozimą, jęczmień browarny i jary. W tym roku rzepak wysiany został na powierzchni 145 ha.

Kolejni zwycięzcy konkursu otrzymali zestawy produktów Sumi Agro Poland. Każdy składał się z 20 l fungicydu Yamato 303 SE i 1,2 kg insektycydu Mospilan 20 SP w wodnorozpuszczalnych woreczkach ułatwiających stosowanie.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj