Kup produkty firmy Bayer i zgarnij atrakcyjne nagrody

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
30-06-2016,10:30 Aktualizacja: 30-06-2016,10:49
A A A

Klienci firmy Bayer, którzy uczestniczą w programie "Bayer Kometa" mogą skorzystać z unikatowej nagrody - vouchera na produkty firmy Concordia Ubezpieczenia.

W ramach projektu dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców dostępne są m.in. ubezpieczenia majątkowe, tj. następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), domu/mieszkania, samochodu, działalności gospodarczej, gospodarstwa rolnego (poza ubezpieczeniem upraw), maszyn rolniczych, a także ochrony prawnej (OP).

manewry, strażacy, magazyn Bayer

Manewry strażackie w magazynie firmy Bayer w Błoniu

17 czerwca 2016 r. na terenie magazynu firmy Bayer w Błoniu koło Warszawy odbyły się manewry strażackie. Magazyn ten jest jedynym centralnym magazynem dystrybucyjnym środków ochrony roślin spółki dla Polski, Litwy, Łotwy i Estonii. W...
Vouchery stanowiące podstawę wymiany punktów na opłacenie składki za wskazane ubezpieczenia są ważne przez 12 miesięcy od dnia ich wystawienia, nie później jednak niż do końca maja 2018 roku.

- Od wielu lat szczególnym zainteresowaniem otaczamy rolników, dostrzegając ich potrzeby ubezpieczeniowe i przygotowując dla nich specjalistyczne oferty. Angażujemy się ponadto w liczne projekty wspierające właśnie tę grupę społeczną. Dołączenie do programu firmy Bayer jest kolejną inicjatywą stanowiącą dowód na to, że rolnicy są dla nas ważni - mówi Krzysztof Konstanciuk, dyrektor ds. współpracy z kluczowymi pośrednikami Concordii Ubezpieczenia.

- Cieszymy się, że jesteśmy wśród partnerów firmy Bayer. Liczymy na to, że nasze usługi będą cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników Komety - dodaje.

Program lojalnościowy "Bayer Kometa" oparty jest na zasadach sprzedaży premiowej, w ramach której w związku z nabyciem określonych produktów z oferty Bayer AG, klient gromadzi punkty, które następnie wymienia na nagrody.

Jak zbierać punkty i zamawiać nagrody? Wystarczy kupować produkty objęte programem (ich lista dostępna jest tutaj) w punktach handlowych autoryzowanych dystrybutorów Bayer. Następnie, najpóźniej w ciągu miesiąca od zakupu  należy zarejestrować transakcję w tychże punktach.

Zamówienie nagród realizowane jest w ciągu 3 tygodni od momentu wpłynięcia zamówienia do biura obsługi Programu Kometa.

Poleć
Udostępnij
WAŻNE TERMINY

do 12.06.2024 - termin rejestracji udziału w bezpłatnym szkoleniu on-line: "Ekonomiczne uwarunkowania nawożenia w rolnictwie"

17.06.2024 - termin egzaminu dla osób ubiegających się o wpis do rejestru inspektorów rolnictwa ekologicznego

do 30.06.2024 - termin udzielania przez ARiMR kredytów płynnościowych dla producentów rolnych oraz kredytów skupowych

do 1.07.2024 - termin składania wniosków o przyznanie pomocy finansowej w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027. Termin wprowadzania zmian we wnioskach został wydłużony do 16 lipca.

do 30.09.2024 - składanie wniosków o dotację dla Kół Gospodyń Wiejskich