Konferencje Zimowe Syngenta 2021 w wersji online

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (ala) | redakcja@agropolska.pl
25-01-2021,12:30 Aktualizacja: 25-01-2021,13:03
A A A
Konferencje Zimowe Syngenta od dawna stanowią ważny punkt w kalendarzu imprez rolniczych. W tym roku po raz pierwszy zapraszamy na Konferencje Zimowe Online, które będą transmitowane na stronie www.syngenta.pl/konferencje  oraz na kanałach Facebook i YouTube - informuje w komunikacie Syngenta. Jego pełną treść zamieszczamy poniżej.
 
Zapraszamy na trzy konferencje tematyczne, które będą się odbywać w każdy wtorek począwszy od 9 lutego, o godzinie 11.
 
9  lutego - kukurydza na medal,
16 lutego - porozmawiajmy o rzepaku,
23 lutego - praktycznie wszystko o zbożach.
 
Syngenta, odmiany kukurydzy firmy Syngenta, nowe odmiany kukurydzy, Pola klasy S

26 odmian kukurydzy w Cykowie. Syngenta zaprezentowała nowości

Aż 26 odmian kukurydzy, w tym wiele nowości zaprezentowała firma Syngenta 30 września podczas spotkania w Cykowie w gospodarstwie państwa Tamborskich (woj. wielkopolskie), w ramach znanego od lat cyklu Pola Klasy S Kukurydza. Było to jedno z...
Na konferencjach online stawiamy przede wszystkim na praktykę. Eksperci Syngenta będą opowiadać o uprawie biorąc pod uwagę różne scenariusze rozwoju sytuacji na polu i problemy, które rolnicy mogą napotkać w trakcie przebiegu sezonu. Przedstawimy sprawdzone rozwiązania i najnowsze technologie, które pozwolą zmaksymalizować plony - wskazuje Syngenta. 
 
Nowością będą korespondencje z pól z różnych regionów Polski, dzięki czemu odniesiemy się do aktualnie panujących warunków i udzielimy konkretnych wskazówek, jak poprowadzić plantacje w kolejnych tygodniach. 
 
Zależy nam na jak najlepszej komunikacji z rolnikami, dlatego ważną częścią konferencji będą sesje pytań i odpowiedzi. Każdy uczestnik będzie miał możliwość zadania pytania, na które odpowiemy na wizji lub w ciągu kilku dni umieścimy odpowiedzi na stronie.
 
Nie zabraknie też zabawy! Na każdej konferencji przeprowadzimy Quiz, którego zwycięzców ogłosimy na żywo na zakończenie wydarzeń. A jest o co walczyć - główne nagrody to bony produktowe Syngenta o wartości 1000 zł. Łącznie nagrodzimy aż dziewięciu najlepszych uczestników, trzech na każdym webinarium. Kolejne trzysta osób ma szansę wygrać zestaw: koszulka plus czapeczka.
 
Relacja online będzie dostępna na stronie www.syngenta.pl/konferencje oraz na platformach społecznościowych Facebook oraz Youtube. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się wcześniej za pomocą prostego formularza na stronie www.syngenta.pl/konferencje. 
 
 
Poleć
Udostępnij
Skomentuj
WAŻNE TERMINY

od 2.08.2021 - przyjmowanie wniosków o zwrot akcyzy za paliwo rolnicze

01.09.2021 - 30.09.2021 nabór wniosków o pomoc dla Kół Gospodyń Wiejskich zobacz więcej

do 30.09.2021 - ostatni dzień Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021