Jakie przedmioty zdawać na maturze, aby dostać się do SGGW?

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
18-01-2017,8:10 Aktualizacja: 19-01-2017,17:16
A A A

Studenci z 37 kierunków będą odpowiadać na pytania maturzystów podczas dnia otwartego w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, który odbędzie się już 4 lutego.

To doskonała okazja, aby dowiedzieć się jakie przedmioty zdawać na maturze, aby dostać się do SGGW, jakie są zasady rekrutacji na studia oraz jaki kierunek wybrać?

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego kilka razy w roku prowadzi kampanie informacyjne skierowane do kandydatów na studia. Jednym z elementów tej kampanii są organizowane przez uczelnię spotkania z uczniami szkół średnich i ich rodzicami. Najbliższy dzień otwarty odbędzie się 4 lutego w Centrum Wodnym SGGW od godz. 10.

SGGW, studia, rekrutacja na studia, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, uczelnia, rekrutacja 2016

Studia w SGGW. Znamy najbardziej oblegane kierunki

Dietetyka, finanse i rachunkowość, logistyka, weterynaria oraz informatyka to najpopularniejsze w tym roku kierunki studiów w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. SGGW zakończyła pierwszy etap rekrutacji na studia...
Podczas spotkania poszczególne wydziały oraz kierunki studiów będą prezentować swoją ofertę na specjalnie przygotowanych stoiskach. Uczniowie szkół średnich będą mieli możliwość porozmawiania bezpośrednio ze studentami, a także z nauczycielami akademickimi.

"To najlepszy sposób, aby z pierwszej ręki dowiedzieć się jak się studiuje na najlepszej uczelni przyrodniczej w kraju" - zapewnia biuro prasowe SGGW.

Uczniowie otrzymają także informatory oraz dowiedzą się, jakie przedmioty należy wybrać na maturze, by zostać studentem SGGW. Młodzież otrzyma pełną informację o kierunkach studiów, wydziałach, zasadach rekrutacji, a także o kursach przygotowawczych organizowanych przez Uniwersytet Otwarty SGGW.

Tym kandydatom, którzy nie będą mogli osobiście przyjechać do Warszawy, uczelnia jak co roku przygotowała wirtualną wycieczkę po całym kampusie. Wystarczy kliknąć w odpowiedni baner na głównej stronie www.sggw.pl i można rozpocząć wirtualny spacer po uczelnianym kampusie.

Poleć
Udostępnij
9. Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu