Jak produkować efektywnie? Odpowiedź usłyszymy podczas konferencji

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Mirosław Lewandowski | lewandowski@apra.pl
31-01-2018,16:00 Aktualizacja: 31-01-2018,11:34
A A A

Blattin zaprasza na coroczny cykl ogólnopolskich konferencji dla hodowców i producentów bydła mlecznego. W tym roku odbędzie się już 18 edycja tych spotkań. Zaproszeni przez organizatorów prelegenci postarają się odpowiedzieć na pytanie jak zwiększyć efektywność produkcji w stadach krów mlecznych?

Eliminowanie "wąskich gardeł" w hodowli krów mlecznych. Popraw ekonomikę produkcji mleka. To temat wystąpienia Williama Woodleya, konsultanta żywieniowego Woodley Dairy Direction w USA oraz w Kanadzie.

William Woodley jest konsultantem do spraw operacyjnych w zakresie przemysłu mleczarskiego i specjalistą tzw. uwalniania potencjału stad mlecznych. Jest zaangażowany w rozwój wielu innowacyjnych produktów i programów realizowanych w Kanadzie. Posiada 37 letnie doświadczenie zawodowe.

blattin, tuczniki, lochy, trzoda chlewna

Blattin organizuje szkolenia dla hodowców i producentów trzody chlewnej

Blattin Polska zaprasza hodowców i producentów trzody chlewnej na coroczny cykl spotkań, który odbędzie się w dniach 13-16 lutego. Tematami przewodnimi konferencji będą żywienie loch, technologia i efektywność tuczu oraz...

Rozród krów czyli jak wiele zależy od żywienia? To temat wystąpienia prof. dra hab. Zygmunta Macieja Kowalskiego z Katedry Żywienia i Dietetyki Zwierząt Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, który wykładał na wszystkich dotychczasowych edycjach konferencji.

Probiotyki i zioła w poprawie efektywności produkcji bydła mlecznego. To z kolei tytuł prelekcji, którą wygłosi Krzysztof Białoń, dyrektor działu bydła AdiFeed Sp. z o.o.

Konferencje odbędą się w dniach od 19 do 23 lutego w woj. opolskim, świętokrzyskim, podlaskim, kujawsko-pomorskim oraz wielkopolskim. Szczegółowy plan spotkań z podanymi dokładnymi adresami można znaleźć tutaj.

Firma Blattin zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w cyklu spotkań. Szczegółowych informacji na temat konferencji udziela Katarzyna Górna pod nr telefonu 608 301 907 lub mailem marketing@blattin.pl.

Hodowcy, którzy są zainteresowani wzięciem udziału w konferencji mogą się zarejestrować pod numerem telefonu +48 668 116 517 lub +48 77 46 54 424.

 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
KONGRES EKMA 2021