Innvigo - nowa polska firma z branży ochrony roślin

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (art) | REDAKCJA@AGROPOLSKA.PL
12-06-2015,13:55 Aktualizacja: 12-06-2015,15:08
A A A

Rozumienie specyfiki polskiego rolnictwa, jak najszersze wykorzystanie wiedzy i technologii w procesie tworzenia i wdrażania innowacyjnych rozwiązań, zaangażowanie i zapał - to słowa kluczowe charakteryzujące nową, polską firmę.

Innvigo to przedsiębiorstwo z polskim kapitałem, które 1 czerwca przeniosło się do nowej, stałej siedziby.

Biuro firmy mieści się w nowoczesnym kompleksie biurowym Kopernik w Alejach Jerozolimskich 178 w Warszawie. Motywem przewodnim firmy Innvigo jest "Better chemistry - lepsza chemia".

Ma to dwojakie znaczenie. Z jednej strony, to lepsza chemia w postaci rozwijanych i udoskonalanych środków do ochrony i odżywiania roślin, a z drugiej, tzw. chemia między ludźmi, dzięki której powstają relacje oparte na wzajemnym zaufaniu, pozwalające na organizację najwyższej jakości serwisu.

Firma to ludzie i dlatego Innvigo to zespół najlepszych specjalistów, którzy zdobyli doświadczenie pracując w uznanych, polskich i międzynarodowych firmach.

Zarząd Innvigo tworzą pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem biznesowym, eksperci w dziedzinie rolnictwa, marketingu, sprzedaży i zarządzania: Władysław Wojtyła (prezes), Krzysztof Golec (wiceprezes), Jacek Zawadzki (wiceprezes).

Innvigo w swojej ofercie ma produkty do zwalczania chwastów, szkodników oraz chorób.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement