Fotowoltaiczne nowości od Tauron Sprzedaż i Opeus Energia

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (em) | redakcja@agropolska.pl
21-09-2015,13:05 Aktualizacja: 21-09-2015,13:42
A A A

Tauron Sprzedaż i Opeus Energia prezentować będą rozwiązania z zakresu instalacji PV, optymalizacji produkcji i konsumpcji energii oraz przeprowadzą konsultacje dla osób zainteresowanych inwestowaniem w fotowoltaikę.

Firmy na wspólnym stoisku prezentować będą najbardziej efektywne rozwiązania dla potencjalnych inwestorów, a pierwszego dnia imprezy (wtorek, godz. 14-16) przyszli potencjalni prosumenci będą mogli zadawać pytania dotyczące instalacji PV i szczegółowo poznać mechanizm funkcjonowania modułów.

fotowoltaika_slask_prow_umowy

Śląskie gminy z dotacjami na fotowoltaikę. PROW zakończony

Podpisanie trzech umów na dofinansowanie instalacji fotowoltaicznych oraz solarnych zamknęło w województwie śląskim realizację Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w perspektywie 2007-2013. – Ten program w znacznej mierze...

- Zapraszamy wszystkich zainteresowanych fotowoltaiką na targi. Cieszymy się, że razem z Tauron Sprzedaż będziemy mogli prezentować najlepsze branżowe rozwiązania i przekonywać do inwestowania w panele PV - mówi Sławomir Reszke, prezes zarządu Opeus Energia.

- W ostatnim czasie obserwujemy bardzo duży wzrost zainteresowania instalacjami prosumenckimi, ale wciąż widzimy też potrzebę informowania potencjalnych inwestorów o korzyściach płynących z posiadania modułów. Targi są świetną okazją do bliższego przyjrzenia się instalacjom fotowoltaicznym oraz poznania szczegółów technicznych i prawnych dotyczących inwestycji, a także zapoznania się z branżowymi nowościami - dodaje.

Renexpo Poland 2015 odbędą się w dniach 22-24 września w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Podczas targów prezentowane będą najnowsze rozwiązania z branży OZE, a także odbędzie się wiele specjalistycznych konferencji. Udział w imprezie oraz konferencjach jest bezpłatny, lecz wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
WAŻNE TERMINY

28.05.2021 - 31.08.2021 pomoc dla pszczelarzy zobacz więcej

31.07.2021 - termin płatności składki KRUS za III kwartał

do 2.08.2021 - termin składania wniosków do ARiMR o "Wsparcie na zalesienie i tworzenie terenów zielonych"

21.06 - 19.08.2021 - termin składania wniosków o wsparcie finansowe na "Modernizacja gospodarstw rolnych"