Firma Agrii startuje z projektem Agrii Demo

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
10-02-2018,11:40 Aktualizacja: 12-02-2018,15:43
A A A

Agrii Demo jest ogólnopolskim projektem obejmującym 21 pól rozsianych po całej Polsce. Na polach o powierzchni 10 ha każde, będących częścią funkcjonujących gospodarstw rolnych klientów Agrii, będą stosowane technologie z zakresu uprawy zbóż i rzepaku ozimego opracowane przez Agrii.

Proponowane rozwiązania będą obejmować różne warianty agrotechniki, z wykorzystaniem oferowanych przez Agrii nasion, nawozów, środków ochrony roślin i produktów niepestycydowych, połączonych w zoptymalizowane i ściśle dopasowane do lokalnych warunków klimatyczno-glebowych programy.

Rafał Prendke, Agrii

Zmiany w Agrii

Z dniem 03.01.2018 r. Rafał Prendke, dotychczas piastujący stanowisko Dyrektora Zarządzającego Agrii Polska, awansował na stanowisko Dyrektora Generalnego Grupy Origin na Europę Kontynentalną (CEO Continental Europe). Jednocześnie stanowisko...
Głównym celem przedsięwzięcia jest pokazanie jak nowoczesne rozwiązania mogą być skutecznie adoptowane do praktyki rolniczej i wykorzystywane w celu maksymalizacji efektywności uprawy.

Firma podkreśla, że na każdym z pól demonstracyjnych będą stosowane odmienne warianty programów, zmodyfikowane tak, aby precyzyjnie odpowiadały lokalnym warunkom klimatyczno-glebowym.

Regularne relacje z pól demonstracyjnych można śledzić tutaj oraz na profilu Agrii na Facebooku.

 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
WAŻNE TERMINY

3.01.2022– 30.12.2022 - inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej

1–31.12.2022 - dopłaty do składek ubezpieczenia zwierząt