Ekoplon wyłonił zwycięzców swojej loterii

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Mirosław Lewandowski | lewandowski@apra.pl
27-07-2017,12:10 Aktualizacja: 27-07-2017,12:08
A A A

Ford Ranger pojedzie do Czempina w województwie wielkopolskim, a Fordy Fiesta trafią do szczęśliwców w Gąsawie i Żninie w województwie kujawsko-pomorskim. Znamy zwycięzców głównych nagród w Wielkiej Loterii Ekoplon.

Losowanie finałowe odbyło się 17 lipca. Poznaliśmy zwycięzców trzech samochodów oraz przeszło 700 innych nagród.

Od początku roku wszyscy klienci firmy Ekoplon, którzy zakupili produkty objęte loterią na kwotę minimum 50 zł, otrzymali kupony uprawniające do wzięcia udziału w loterii. Promocją zostały objęte zarówno produkty nawozowe, jak i paszowe.

modewrnizacja gospodarstw rolnych, ARiMR, produkcja prosiąt, hodowla bydła mlecznego i produkcja opasów

Wnioski o modernizację tylko do końca tego tygodnia

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa tylko do końca tego tygodnia czeka na wnioski o modernizację gospodarstw rolnych. Jak informuje TVP 1 wielu rolników mimo że miało dużo czasu, nie zdążyło jednak uzyskać wszelkich niezbędnych...

Rolnicy, klienci firmy musieli jedynie zdrapać kupon i zarejestrować numer na trzy możliwe sposoby tj. przez stronę www.ekoplon.pl, wysyłając sms pod wskazany numer bądź pocztą tradycyjną.

Uczestnicy loterii mogli zgłosić nieograniczoną ilość kuponów. Te mogły być rejestrowane od 15 lutego do końca czerwca bieżącego roku.

Ekoplon w trzech losowaniach tj. 19 kwietnia, 15 maja i 17 lipca rozdał tysiąc cennych nagród o łącznej wartości ponad 300 tys. zł, a wśród nich m.in. karty paliwowe Orlen, rowery marki Kross, konsole do gier PS4, roboty kuchenne Zelmer, ekspresy Tchibo, Tablety Samsung Galaxy, wypiekacze do chleba Zelmer czy myjki ciśnieniowe Karcher.

W ostatnim losowaniu firma wyłoniła laureatów głównych nagród, które stanowiły Ford Ranger oraz dwa Fordy Fiesta. Jak podkreślają jej przedstawiciele cieszyła się ona dużym zainteresowaniem  klientów. Większość nagród trafiła już do zwycięzców.

Szczęśliwym zwycięzcom firma Ekoplon serdecznie gratuluje!

Poleć
Udostępnij
Skomentuj