Concordia ponownie Przyjazną Firmą Ubezpieczeniową

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
30-12-2014,22:40 Aktualizacja: 30-12-2014,22:57
A A A

Concordia Ubezpieczenia znalazła się w prestiżowym gronie najlepszych firm ubezpieczeniowych w Polsce.

W tegorocznej, piątej już edycji rankingu "Gazety Bankowej" Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2014 Concordia uplasowała się na podium, zajmując drugie miejsce w grupie ubezpieczeń komunikacyjnych i trzecie - w dziale II, czyli w pozostałych ubezpieczeniach osobowych oraz ubezpieczeniach majątkowych.

Firmy, które znalazły się w prestiżowym gronie Przyjaznych Firm Ubezpieczeniowych - to firmy uczciwe w świadczeniu usług, otwarte na oczekiwania klientów, a także stabilne pod względem finansowym.

Takie właśnie wnioski płyną z analizy wskaźników branych pod uwagę przez zawodowych konsultantów z firmy doradczej PwC, współtworzącej tegoroczny konkurs.

Parametry brane przez nich pod uwagę, to m.in.: średni czas potrzebny na wypłatę odszkodowania, odsetek szkód podlegających skróconej ścieżce likwidacji, kanały komunikacji udostępniane klientowi, liczba skarg składanych przez klientów, a także wytoczonych procesów i kar nałożonych przez instytucje nadzorujące sektor ubezpieczeniowy.

Laureaci konkursu "Gazety Bankowej" to firmy, dla których dobre relacje z rynkiem i klientami są najważniejsze. Dzięki temu konkursowi konsumenci dowiadują się, które towarzystwa o nich dbają najlepiej.

- Od lat stawiamy sobie za cel bycie firmą przyjazną klientowi. Dlatego tym bardziej cieszy nas znalezienie się po raz kolejny w gronie laureatów konkursu. To dla nas powód do wielkiej dumy i zadowolenia, ale także pozytywny bodziec do dalszej pracy na rzecz naszych obecnych i przyszłych klientów - mówi Jacek Bielaczyk, członek zarządu Concordii Ubezpieczenia.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
WAŻNE TERMINY

od 1.10.201rusza nowa odsłona programu Agroenergia

18.10.2021 rusza wypłata zaliczek na poczet dopłat bezpośrednich

10.12.2021-7.02.2022 – inwestycje mając na celu ochronę wód przed zanieczyszczeniem azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych