BGŻ BNP Paribas zaprezentuje swoją ofertę na Agro Show

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
17-09-2015,13:10 Aktualizacja: 17-09-2015,13:26
A A A

Bank BGŻ BNP Paribas weźmie udział w XVII Międzynarodowej Wystawie Rolniczej Agro Show, która rozpocznie się 18 września w Bednarach (gmina Pobiedziska) koło Poznania.

- Jako lider w finansowaniu agrobiznesu jesteśmy obecni na największym rolniczym wydarzeniu w naszym kraju - mówi Maciej Piskorski, dyrektor Departamentu Produktów Agro w Banku BGŻ BNP Paribas.

agro show

Agro Show 2015 startuje już w piątek

Już w najbliższy piątek (18 września) rozpoczyna się największa rolnicza wystawa plenerowa w Europie. Mamy szczęście, bo odbywa się w naszym kraju - na lotnisku w Bednarach k. Pobiedziska. To XVII edycja targów Agro Show organizowanych przez...
Chcemy być blisko naszych klientów, ich potrzeb, a tego typu wystawa jest okazją zarówno do rozmów z naszymi partnerami i przyszłymi klientami, jak i prezentacji naszej bogatej oferty dedykowanej segmentowi agrobiznesu w nowym banku - dodaje Piskorski.

Bank zaprezentuje swoją ofertę na stoisku o pow. 100 metrów kwadratowych zlokalizowanym pod nr 286 w sektorze C. Dla odwiedzających stoisko bank przygotował wiele atrakcji.

Agro Show to największa impreza branżowa w Polsce i jedna z największych w Europie. Co roku gromadzi kilkuset wystawców oferujących tysiące maszyn, urządzeń i innych środków niezbędnych do produkcji rolnej. Targi odwiedza każdorazowo ok. 100 tys. osób.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj