Bank zachęca do korzystania z usług lokalnych firm

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
10-05-2016,10:00 Aktualizacja: 10-05-2016,10:45
A A A

W  BGŻ BNP Paribas rozpoczęła się ogólnopolska kampania skierowana do mikroprzedsiębiorstw - "Wspierajmy Sąsiedzki Biznes". Bank w ten sposób zachęca do korzystania z produktów i usług oferowanych przez lokalne, małe firmy.

Celem kampanii jest promocja usług lokalnych biznesów, które są prowadzone w sąsiedztwie oddziałów BGŻ BNP Paribas. Do 30 maja bank zachęca przedsiębiorców do dołączenia do akcji - przygotowania promocyjnej oferty sąsiedzkiej dla swoich klientów, np. zniżek i bonusów i do oznaczenia swoich sklepów i punktów usługowych materiałami promującymi akcję.

kredyt, BGŻ BNP Paribas, bank, sektor bankowy, sektor agro, agrobiznes

Bank BGŻ BNP Paribas chce wzmacniać pozycję w sektorze agro

Do końca 2018 roku BGŻ BNP Paribas zamierza zdobyć ponad 5-procentowy udział w rynku, obniżyć wskaźnik kosztów do dochodów do ok. 55 proc. i zwiększyć wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) do ok. 10 proc. Bazą do skutecznej...
Bank zapewnia zestaw materiałów marketingowych oraz promocję w mediach. Od 31 maja do 6 czerwca będzie trwał Tydzień Sąsiedzkiego Biznesu, w trakcie którego BGŻ BNP Paribas będzie promował robienie zakupów i korzystanie z usług małych, lokalnych firm.

- Bank BGŻ BNP Paribas organizuje szereg akcji na rzecz lokalnych społeczności, które wpisują się w naszą długofalową strategię - być blisko lokalnych społeczności. Ta akcja skierowana jest do małych firm, które najczęściej działają lokalnie i cenią sobie bank rozumiejący ich potrzeby. BGŻ BNP Paribas nie tylko oferuje produkty dostosowane do oczekiwań małych firm, ale również jest dobrym sąsiadem przedsiębiorców - mówi Karol Kamas, dyrektor biura komunikacji marketingowej banku.

Więcej na stronie www.sasiedzkibiznes.pl. Firmy i konsumenci znajdą tam szczegółowe informacje na temat akcji, płynących korzyści z udziału w niej oraz będą mogli za jej pośrednictwem zgłosić swoją firmę. Strona będzie źródłem informacji o przygotowanych promocjach oraz ofertach specjalnych na Tydzień Sąsiedzkiego Biznesu.

Poleć
Udostępnij
WAŻNE TERMINY

do 12.06.2024 - termin rejestracji udziału w bezpłatnym szkoleniu on-line: "Ekonomiczne uwarunkowania nawożenia w rolnictwie"

17.06.2024 - termin egzaminu dla osób ubiegających się o wpis do rejestru inspektorów rolnictwa ekologicznego

do 30.06.2024 - termin udzielania przez ARiMR kredytów płynnościowych dla producentów rolnych oraz kredytów skupowych

do 1.07.2024 - termin składania wniosków o przyznanie pomocy finansowej w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027. Termin wprowadzania zmian we wnioskach został wydłużony do 16 lipca.

do 30.09.2024 - składanie wniosków o dotację dla Kół Gospodyń Wiejskich