Bank zachęca do korzystania z usług lokalnych firm

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
10-05-2016,10:00 Aktualizacja: 10-05-2016,10:45
A A A

W  BGŻ BNP Paribas rozpoczęła się ogólnopolska kampania skierowana do mikroprzedsiębiorstw - "Wspierajmy Sąsiedzki Biznes". Bank w ten sposób zachęca do korzystania z produktów i usług oferowanych przez lokalne, małe firmy.

Celem kampanii jest promocja usług lokalnych biznesów, które są prowadzone w sąsiedztwie oddziałów BGŻ BNP Paribas. Do 30 maja bank zachęca przedsiębiorców do dołączenia do akcji - przygotowania promocyjnej oferty sąsiedzkiej dla swoich klientów, np. zniżek i bonusów i do oznaczenia swoich sklepów i punktów usługowych materiałami promującymi akcję.

kredyt, BGŻ BNP Paribas, bank, sektor bankowy, sektor agro, agrobiznes

Bank BGŻ BNP Paribas chce wzmacniać pozycję w sektorze agro

Do końca 2018 roku BGŻ BNP Paribas zamierza zdobyć ponad 5-procentowy udział w rynku, obniżyć wskaźnik kosztów do dochodów do ok. 55 proc. i zwiększyć wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) do ok. 10 proc. Bazą do skutecznej...
Bank zapewnia zestaw materiałów marketingowych oraz promocję w mediach. Od 31 maja do 6 czerwca będzie trwał Tydzień Sąsiedzkiego Biznesu, w trakcie którego BGŻ BNP Paribas będzie promował robienie zakupów i korzystanie z usług małych, lokalnych firm.

- Bank BGŻ BNP Paribas organizuje szereg akcji na rzecz lokalnych społeczności, które wpisują się w naszą długofalową strategię - być blisko lokalnych społeczności. Ta akcja skierowana jest do małych firm, które najczęściej działają lokalnie i cenią sobie bank rozumiejący ich potrzeby. BGŻ BNP Paribas nie tylko oferuje produkty dostosowane do oczekiwań małych firm, ale również jest dobrym sąsiadem przedsiębiorców - mówi Karol Kamas, dyrektor biura komunikacji marketingowej banku.

Więcej na stronie www.sasiedzkibiznes.pl. Firmy i konsumenci znajdą tam szczegółowe informacje na temat akcji, płynących korzyści z udziału w niej oraz będą mogli za jej pośrednictwem zgłosić swoją firmę. Strona będzie źródłem informacji o przygotowanych promocjach oraz ofertach specjalnych na Tydzień Sąsiedzkiego Biznesu.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi aktualnościami.
Advertisement
ZOBACZ / 8 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu

WAŻNE TERMINY

Do 24.02.2023 - można ubiegać się o wsparcie na „Inwestycje zapobiegające zniszczeniu potencjału produkcji rolnej” z PROW2014_2020.

31.01.2023 – 1.03.2023 – nabór wniosków na „Modernizację gospodarstw rolnych”

15.02.2023- 31.03.2023 - nabór wniosków o wsparcie inwestycji w zakresie wymiany słupów nośnych impregnowanych kreozotem na plantacjach chmielu

Od 2.01.2023- 29.12.2023 - rolnicy, którzy ponieśli straty w wyniku klęsk żywiołowych lub ASF, mogą starać się o środki finansowe na inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej