Bank BNP Paribas już bez BGŻ

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
08-04-2019,11:40 Aktualizacja: 08-04-2019,11:46
A A A

Od 1 kwietnia nie ma już banku BGŻ BNP Paribas. Jest za to BNP Paribas, czyli wspólna, globalna marka.

Przemek Gdański, prezes zarządu BNP Paribas Bank Polska SA w specjalnym liście skierowanym do klientów wyjaśnia, że nastąpiło ujednolicenie marki, która działa na całym świecie.

1 kwietnia nowe logo pojawiło się w placówkach banku, w systemach i aplikacjach, na kartach płatniczych oraz materiałach marketingowych. Strona internetowa banku funkcjonuje pod nowym adresem www.bnpparibas.pl.

kredyty z dopłatą ARiMR, kredyty klęskowe, kredyty na inwestycje, wsparcie dla rolnictwa, arimr

Rolnicy mogą brać kredyty z dopłatą do oprocentowania

Rolnicy mogą ubiegać się aktualnie - w ramach kilku linii - o kredyty z dopłatą Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa do oprocentowania. Kredyty inwestycyjne można zaciągać na inwestycje w rolnictwie i w rybactwie śródlądowym...
"Zmiana marki nie wymaga od Państwa, jako dotychczasowych Klientów Banku BGŻ BNP Paribas, podejmowania jakichkolwiek działań. Bank BNP Paribas nadal pozostaje stroną zawartych z Państwem umów, numery rachunków bankowych, system bankowości internetowej i mobilnej oraz sposób logowania nie ulegają zmianie. Aktywne pozostają wszystkie karty i numery PIN, a obsługa klientów prowadzona jest w dotychczasowych placówkach Banku. Nie zmieniły się również: adres siedziby, numer NIP i KRS Banku" - podkreśla Przemek Gdański.

"Dziękuję za zaufanie, którym dotychczas obdarzyli Państwo nasz Bank. Przed nami natomiast kolejny krok - zaplanowana na ostatni kwartał fuzja systemów i procesów operacyjnych. Chciałbym Państwa zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby ten proces przebiegł szybko i sprawnie, a przygotowana oferta była jak najbardziej atrakcyjna i spełniała wszelkie Państwa oczekiwania" - pisze prezes BNP Paribas Bank Polska SA.

***

Bank należy do wiodącej, międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas, obecnej w 73 krajach i zatrudniającej blisko 200 tys. pracowników, z czego około 150 tys. w Europie. Obsługa klientów w Polsce prowadzona jest w ponad 550 placówkach z logo BNP Paribas. Gotówkę bezpłatnie można wypłacać i wpłacać, korzystając z prawie 650 bankomatów i ponad 320 wpłatomatów.

31 października 2018 r. nastąpiło przejęcie przez Bank BGŻ BNP Paribas działalności podstawowej Raiffeisen Bank Polska SA. Na IV kwartał 2019 r. zaplanowana jest fuzja operacyjna.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
WAŻNE TERMINY

od 2.08.2021 - przyjmowanie wniosków o zwrot akcyzy za paliwo rolnicze

01.09.2021 - 30.09.2021 nabór wniosków o pomoc dla Kół Gospodyń Wiejskich zobacz więcej

do 30.09.2021 - ostatni dzień Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021