Bank BGŻ BNP Paribas stawia na mobilność

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
04-04-2016,14:25 Aktualizacja: 04-04-2016,14:34
A A A

Firmowi klienci BGŻ BNP Paribas posiadający dostęp do BiznesPl@net mogą korzystać z aplikacji Mobile BiznesPl@net. Funkcjonalność skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, niezależnie od wielkości prowadzonego biznesu.

- Z końcem marca aplikacja została udostępniona w sklepach AppStore i Google Play. Wdrożenie produktu zostało poprzedzone wielotygodniowymi testami oraz pilotażem wśród wybranych klientów. Od tej pory klienci banku mogą pobierać wersję mobilną systemu BiznesPl@net i mieć dostęp do swoich finansów z urządzeń mobilnych - mówi Jarosław Senator, menedżer z Departamentu Produktów Cash Management w BGŻ BNP Paribas.

bank, bankowość, zyski, pieniądze, BGŻ BNP Paribas, fuzja

Bank BGŻ BNP Paribas ujawnił wyniki finansowe za 2015 rok

Grupa kapitałowa BGŻ BNP Paribas zaprezentowała wyniki finansowe za pierwszy rok po połączeniu banku BGŻ i BNP Paribas Banku Polska. Wynik z działalności bankowej wygenerowany przez grupę w zeszłym roku przekroczył 2 mld zł, wobec 1,5 mld zł w 2014...
- Jest to aplikacja natywna z polską i angielską wersją językową, dedykowana dla klientów firmowych mających dostęp do BiznesPl@net od mikroprzedsiębiorstw po duże korporacje - dodaje Senator.

Klienci, przy użyciu urządzeń mobilnych, będą mogli w pełni swobodnie korzystać z podstawowych funkcjonalności, m.in. mieć dostęp do wielu firm z jednej aplikacji, na bieżąco sprawdzać stan rachunków wybranej firmy, zarządzać przelewami, wyszukiwać kontrahentów z bazy BiznesPl@net, a także wysyłać do nich płatności.

Co ważne, aplikacja posiada funkcjonalność geolokalizacji.  Dzięki temu będzie można z łatwością zlokalizować najbliższy oddział banku oraz najbliższy bankomat.

Klienci mogą też skorzystać z wersji demonstracyjnej BiznesPl@net, dostępnej w polskiej i angielskiej wersji, która daje możliwość zapoznania się z jej funkcjonalnościami jeszcze przed aktywacją na urządzeniu mobilnym.

 

Poleć
Udostępnij