Agromat dilerem Kuboty na Opolszczyźnie

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: Krzysztof Płocki | plocki@rpt.pl
08-08-2016,10:20 Aktualizacja: 24-08-2016,9:18
A A A
Kubota ma nowego dilera w woj. opolskim oraz w części woj. dolnośląskiego. Jest to firma Agromat z siedzibą w Braszowicach k. Ząbkowic Śląskich.
 
Agromat to firma z ponad 25-letnią tradycją działalności handlowo-usługowej na rynku rolniczym. Firma posiada sieć punktów skupowo-magazynowych o łącznej pojemności ok. 50 tys. t, jest również jednym z największych dystrybutorów nawozów i środków ochrony roślin w swoim regionie. Do tej pory w ofercie firmy Agromat nie było jednak ciągników rolniczych. Nawiązanie współpracy z marką Kubota to zatem kolejny krok w rozwoju przedsiębiorstwa z Braszowic.
 
Pług Kubota CM1005V

Kubota oferuje maszyny uprawowe

Japońska marka Kubota, znana u nas do tej pory głównie z oferty ciągników rolniczych w zeszłym roku wzbogaciła ją o maszyny zielonkowe, a w tym o uprawowe. Można je było zobaczyć podczas kieleckich targów Agrotech 2016....
 
 
- Chcąc zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę, nie tylko w kwestii zaopatrzenia w materiały siewne, środki ochrony roślin oraz nawozy, zdecydowaliśmy się na zwiększenie oferty o sprzedaż i serwis ciągników rolniczych marki Kubota. W naszym gospodarstwie pracuje ciągnik właśnie tej marki; byliśmy bardzo zadowoleni z tego, jak się sprawuje. Nasze zdanie na temat ciągników Kubota umocniły opinie klientów, którzy w swoich gospodarstwach wykorzystują maszyny tej japońskiej marki. Ciągniki te charakteryzuje przede wszystkim wysoka jakość, która jest dostępna w bardzo przystępnej cenie. Kluczową cechą ciągników Kubota są niskie koszty eksploatacji, co zdecydowanie wyróżnia produkty tej marki na tle konkurencji. Współpraca z Kubotą pozwoli nam osiągnąć zamierzony cel, czyli kompleksowo obsługiwać naszych klientów – mówi Andrzej Tracz, właściciel firmy Agromat.
 
– Zyskaliśmy cennego i zaufanego partnera. Agromat to znana i ceniona marka w swoim regionie. Rolnicy jednak kojarzą tę firmę przede wszystkim ze skupem płodów rolnych, sprzedażą nawozów oraz usługami. Naszym wspólnym zadaniem będzie teraz dobudowanie kolejnej cegiełki, a więc sprzedaży ciągników marki Kubota. W ofercie nowego dystrybutora pojawiła się już pełna gama ciągników rolniczych, z najnowszymi modelami z serii M7001 włącznie. Jestem przekonany, że jest to współpraca skazana na sukces – dodaje Michał Poźniak, Szef Działu Sprzedaży Maszyn Rolniczych w firmie Kubota.
 
Poleć
Udostępnij
KDK GARZYN 2023 - ZOBACZ RELACJĘ!

 

WAŻNE TERMINY

Od 2.01.2023- 29.12.2023 - rolnicy, którzy ponieśli straty w wyniku klęsk żywiołowych lub ASF, mogą starać się o środki finansowe na inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej