Zginął kolejny traktorzysta. Wjechał do rowu i wypadł z pojazdu

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
22-06-2021,12:50 Aktualizacja: 22-06-2021,13:23
A A A

Kierowca ciągnika rolniczego zginął w wypadku, do którego doszło na drodze gminnej. A na "krajówce" traktor zderzył się z samochodem osobowym.

W miejscowości Buczyna (pow. bocheński, woj. małopolskie) kierujący ciągnikiem marki Ursus - z nieustalonych przyczyn - zjechał na pobocze, a później do przydrożnego rowu.

Wólka Rokicka–Kolonia, Pomlewie, powiat gdański, śmierć pod ciągniikami

Tragedie na podwórku i polu. Strażak zginął pod traktorem

W Lubelskiem podczas prac na podwórku życie pod ciągnikiem stracił druh z miejscowej jednostki OSP. Na Pomorzu śmiertelnie przyciśnięty ciągnikiem został rolnik na polu. Na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Lubartowie (woj....

"Mężczyzna wypadł z pojazdu i został przez niego przygnieciony. 57-letni mieszkaniec gminy Łapanów zmarł na miejscu. Czynności w miejscu wypadku prowadzili funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora" - podała Komenda Powiatowa Policji w Bochni.

Z kolei na drodze krajowej nr 51 w Osiece (pow. bartoszycki, woj. warmińsko-mazurskie) - jak wynika ze wstępnych ustaleń "drogówki" - kierujący osobowym fordem 49-latek wyprzedzał traktor, który zaczął skręcać w lewo na posesję.

Prowadzący forda, chcąc uniknąć zderzenia z maszyną, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w przepust. Autem podróżowała 4-osobowa rodzina. Pasażerka trafiła do szpitala, gdzie okazało się na szczęście, że nie ma poważnych obrażeń. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

"Wykonano oględziny miejsca zdarzenia, a ford trafił na parking strzeżony. Ciągnik i przyczepa nie zostały uszkodzone i nie było konieczności ich zabezpieczania. Sprawą kolizji drogowej zajmą się policjanci z zespołu ds. wykroczeń. Czynności wyjaśniające pomogą w ustaleniu szczegółów tego zdarzenia" - informuje bartoszycka KPP.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj