Z gospodarstwa pojechał do więzienia. Poszukiwany zbierał borówki

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
31-10-2022,8:40 Aktualizacja: 31-10-2022,8:51
A A A

Policjanci zatrzymali 58-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania w gospodarstwie, gdzie zajmował się zbiorem borówki. Trafił już do zakładu karnego.

Miejsce pobytu mieszkańca Terespola (pow. bialski, woj. lubelskie) ustalili niedawno policjanci kryminalni z tego miasta.

gmina Bliżyn, poszukiwany ukrywał się w lesie, KPP Skarżysko-Kamienna, kłusownictwo

Miał broń, naboje i wnyki. Poszukiwany wpadł w leśnej kryjówce

Ukrywający się od 9 lat przed wymiarem sprawiedliwości mężczyzna został zatrzymany w leśnej "chatce". Przy poszukiwanym 44-latku kryminalni zabezpieczyli sztucer, amunicję i narzędzia kłusownicze. Śledczy z Komendy Powiatowej Policji w...

- Mężczyzna poszukiwany był listem gończym za przestępstwo niealimentacji. Chcąc uniknąć wymierzonej kary, ukrywał się przed organami ścigania od września - informuje kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

W trakcie działań związanych z zatrzymaniem 58-latka terespolskich stróży prawa aktywnie wspierali koledzy po fachu z komendy wojewódzkiej w Radomiu. Poszukiwany przebywał bowiem na terenie powiatu grójeckiego (woj. mazowieckie).

- Mężczyzna mieszkał w jednym z gospodarstw, gdzie pracował przy zbiorze borówki. Razem z 58-latkiem przebywała jego partnerka. Oboje byli bardzo zaskoczeni widokiem policjantów, nie spodziewając się zupełnie ich wizyty - relacjonuje policjantka.

Dzień po zatrzymaniu mężczyzna trafił do zakładu karnego. Spędzi tam najbliższe miesiące.
 

Poleć
Udostępnij
9. Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu