Woźnica był pijany i... poszukiwany

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
24-06-2018,12:00 Aktualizacja: 24-06-2018,12:12
A A A

Policjanci z Bystrzycy Kłodzkiej (woj. dolnośląskie) zatrzymali pijanego woźnicę kierującego zaprzęgiem konnym. Okazało się, że mężczyzna był znany organom ścigania.

Gdy tylko funkcjonariusze patrolujący teren gminy Bystrzycy Kłodzkiej zauważyli na drodze publicznej kierującego zaprzęgiem konnym, jego zachowanie od razu wzbudziło ich zainteresowanie. Dlatego zatrzymali pojazd do kontroli.

zatorze, oświęcim, małopolska, ucieczka przed policją, gmina zator

Rajd po polu owsa. Mężczyzna uciekał przed policją

Ścigany przez policjantów 22-latek wjechał samochodem na pole uprawne i urządził sobie tam rajd, chcąc skryć się w zbożu. Został ujęty i będzie odpowiadał nie tylko za niezatrzymanie się do kontroli. Już od jakiegoś czasu funkcjonariusze z...

- Po zbadaniu 20-latka okazało się, że ma 2,5 promila alkoholu w organizmie. Pijany woźnica trafił do aresztu. Zaprzęg konny mundurowi przekazali pod opiekę wskazanej osobie - podaje podinsp. Wioletta Martuszewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.

Jak dodaje, szybko wyszło też na jaw, że zatrzymany młodzieniec był poszukiwany celem przymusowego doprowadzenia do Zakładu Poprawczego, z którego wcześniej uciekł.

Teraz za popełnione wykroczenie grozi mu kara aresztu, bądź grzywny, a także zakaz prowadzenia pojazdów innych niż mechaniczne.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj