W traktorze popsuły się hamulce. Kobieta skakała z błotnika

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
12-10-2018,11:30 Aktualizacja: 12-10-2018,12:22
A A A

Do szpitala z obrażeniami ciała przewieziono 44-letnią kobietę, która zeskoczyła z błotnika ciągnika rolniczego, na którym podróżowała. Pojazd był niesprawny.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Bystrzyca (pow. ropczycko-sędziszowski, woj. podkarpackie). Policjanci otrzymali pierwotnie zgłoszenie, że kobieta w czasie jazdy spadła z przyczepy dołączonej do traktora.

wypadek, policja, lubelskie, śmierć dziecka

Dwulatek zginął w gospodarstwie. Kolejna niewyobrażalna tragedia

Podczas prac w gospodarstwie rolnym na terenie gminy Janów Podlaski (woj. lubelskie) doszło do prawdziwej tragedii. Dwuletni chłopiec zginął na miejscu, po tym jak spadł z maszyny budowlanej. Do wypadku doszło w czwartek, 11 października...

"Na miejscu 51-letni kierowca maszyny oświadczył, że podczas zjeżdżania w dół, w jego traktorze awarii uległy hamulce. Jadąca na błotniku kobieta wystraszyła się i zeskoczyła na jezdnię, upadając na plecy" - relacjonuje Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach.

Niestety, 44-latka doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Natomiast drugiemu pasażerowi, który również jechał na błotniku, nic się nie stało. Kierujący i poszkodowana byli trzeźwi. Traktorzyście zostało jednak zatrzymane prawo jazdy.

"Zabezpieczone ślady oraz oględziny pojazdu pozwolą wyjaśnić dokładne okoliczności tego zdarzenia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Sędziszowie Małopolskim" - podaje ropczycka KPP.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
ZOBACZ / 8 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu