Uważajcie na maszyny. Nakradli części za kilkadziesiąt tysięcy

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
09-10-2020,15:15 Aktualizacja: 09-10-2020,15:16
A A A

25-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych części do maszyn rolniczych zatrzymali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie (woj. opolskie).

Dopiero co pialiśmy o 47-latku zatrzymanym do sprawy kradzieży wałków przekaźnika mocy z ciągników w Starym Kramsku w Lubuskiem, a w policyjnych raportach znalazła się kolejna taka sprawa.

kradzież części z ciągników, kradzieże w gospodarstwach, Stary Kramsk, powiat zielonogórski

Z traktorów zniknęły części. 47-latek już usłyszał zarzuty

Dzień po zgłoszeniu kradzieży wałków przekaźników mocy z ciągników rolniczych policjanci zatrzymali sprawcę. Wymontowane części wróciły do właściciela traktorów.   Dyżurny komisariatu w Sulechowie (pow....

Latem do namysłowskich stróżów prawa wpływały zgłoszenia o kradzieży drogich komponentów do traktorów i innych maszyn rolniczych. Straty poszkodowani wycenili na kilkadziesiąt tysięcy złotych.  

"W wyniku przeprowadzonych czynności operacyjnych kryminalni zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu namysłowskiego, podejrzewanego o udział w tym procederze. Na terenie jego posesji policjanci odnaleźli część skradzionego mienia. Wartość zabezpieczonych części rolniczych to blisko 10 tysięcy złotych" - podaje KPP w Namysłowie.

Podejrzany usłyszał 4 zarzuty kradzieży i złożył obszerne wyjaśnienia. Grozi mu do 5 lat więzienia. Sprawa jest rozwojowa, policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi aktualnościami.
Advertisement
Advertisement
Advertisement