Ukradł ursusa z kosiarką i zostawił go w rowie

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
01-07-2020,10:25 Aktualizacja: 01-07-2020,10:29
A A A

Łowiccy policjanci odzyskali skradzionego ursusa z kosiarką rotacyjną. Ciągnik zabrał z gospodarstwa nietrzeźwy 33-latek, który odpowie za to przed sądem.

Zgłoszenie o kradzieży traktora z jednej z posesji w powiecie łowickim (woj. łódzkie) otrzymał dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu. Bezzwłocznie wysłał na miejsce patrol.


kradzież, policja, kradzież ciągnika z gospodarstwa

Złodzieje ukradli 63-letni ciągnik

Odrestaurowany ciągnik rolniczy z 1957 roku ukradli dwaj zatrzymani przez policjantów mężczyźni. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. Stróżów prawa z Międzychodu (woj. wielkopolskie) o kradzieży z włamaniem do garażu w...

"W trakcie wykonywania czynności przez mundurowych zawiadamiający poinformował dyżurnego, że jego sąsiad widział mężczyznę z pobliskiej miejscowości, który poruszał się tym ciągnikiem. Policjanci wraz z pokrzywdzonym ujawnili poszukiwany pojazd pozostawiony w przydrożnym rowie. Na miejscu nie było już sprawcy" - opisuje łowicka KPP.

Po skontaktowaniu się ze wspomnianym świadkiem funkcjonariusze wytypowali podejrzewanego i niezwłocznie pojechali do jego miejsca zamieszkania.

Zastali tam nietrzeźwego 33-latka, który przyznał się do kradzieży. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj