Copy LinkXFacebookShare

Traktor zderzył się z traktorem. 67-latek stracił „prawko”

Pijany kierowca ciągnika rolniczego doprowadził do zderzenia z innym traktorem. Grozi mu 2-letnia odsiadka w więzieniu.

Niecodzienna kraksa miała miejsce w miejscowości Wielopole Skrzyńskie (pow. ropczycko-sędziszowski, woj. podkarpackie). Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach ustalili, że 67-letni kierujący ciągnikiem zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z drugą rolniczą maszyną.

"Badanie stanu trzeźwości wykazało, że sprawca zdarzenia miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do lat 2" – podaje ropczycka KPP.
 

Zobacz nas w Google News

Aktualności

Straszna śmierć traktorzysty. Zginął po wywróceniu się ciągnika

stres cieplny u świń, trzoda chlewna, hodowla świń, rozród świń, laktacja loch, zdrowie jelit, żywienie świń, dobrostan zwierząt
Hodowla

Stres cieplny u świń obniża wyniki produkcyjne

hodowla bydła
Hodowla

Hodowla bydła szansą dla polskich gospodarstw