Targi Polagra Premiery 2022 odwołane

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (em) | redakcja@agropolska.pl
21-12-2021,18:25 Aktualizacja: 21-12-2021,18:25
A A A

Zarząd Grupy MTP odwołał Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra Premiery, które w dniach 14-16 stycznia 2022 roku miały odbyć się w Poznaniu. Kolejna edycja została zaplanowana na styczeń 2023 roku.

"Mając na uwadze najwyższą jakość biznesową organizowanego przez nas wydarzenia, a także wsłuchując się w głosy naszych wystawców partnerów, z którymi współpracujemy, podjęliśmy decyzję o przełożeniu terminu Międzynarodowych Targów Rolniczych Polagra Premiery na styczeń 2023 roku" - czytamy w komunikacie Grupy MTP.

Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra-Premiery, polagra-premiery, poznań

Polagra-Premiery 2020. Znamy laureatów

17 stycznia Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra-Premiery otworzą kolejny sezon w branży rolniczej. Przez 3 dni w Poznaniu będzie można zobaczyć kilkaset marek polskich i zagranicznych producentów. Osoby uczestniczące w imprezie będą miały...

Zarząd zapewnia dalej, że "zawsze dokłada najwyższych starań, by organizowane wydarzenia przynosiły ich uczestnikom maksymalne korzyści biznesowe".

"Jesteśmy przekonani, że organizacja targów w styczniu 2023 roku przyczyni się do obecności większej liczby zwiedzających. Głęboko wierzymy, że nowy termin będzie odpowiednim czasem na organizację targów, które angażują tak liczne grono wystawców oraz zwiedzających. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim za okazane do tej pory wsparcie, pomoc i zaangażowanie w organizację targów Polagra Premiery. Zapewniamy, że czas dzielący nas do kolejnej edycji wydarzenia wykorzystamy do stworzenia jeszcze wartościowszej i atrakcyjniejszej przestrzeni do spotkań biznesowych oraz jeszcze ciekawszego i bardziej angażującego programu towarzyszącego ekspozycji" - władze Grupy MTP wyjaśniają decyzją o odwołaniu Polagry Premiery w 2002 roku.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
ZOBACZ / 8 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu