Szósta edycja TSW 2016 już za 70 dni

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: TSW, (bea) | redakcja@agropolska.pl
06-11-2015,9:40 Aktualizacja: 06-11-2015,10:05
A A A

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2016 odbędą się w dniach 13-14 stycznia. Czyli już za 70 dni. Po raz pierwszy w Warsaw Expo w Nadarzynie – najnowocześniejszym i największym centrum konferencyjno-wystawienniczym w tej części Polski.

Świetna lokalizacja przy al. Katowickiej zapewni wygodny i szybki dojazd. Duży parking, położony bezpośrednio obok obiektów targowych, ułatwi parkowanie i zapewni miejsce każdemu odwiedzającemu.

TSW to targi, które rosną z roku na rok, stając się największymi targami branży ogrodniczej w Polsce. Tegoroczna edycja potwierdziła wysoką frekwencję odwiedzających – ponad 9 200 gości, jak również ogólnopolski charakter wydarzenia.

TSW znane są nie tylko z wystawy, na której swoją ofertę prezentują najważniejsze polskie i zagraniczne firmy z branży, ale przede wszystkim z konferencji na wysokim poziomie merytorycznym, na których poruszane są najistotniejsze dla producentów owoców i warzyw tematy. Podczas TSW 2016 odbędzie się blisko 50 wykładów prowadzonych przez polskich i zagranicznych specjalistów i naukowców.

W środę, 13 stycznia, na uroczystym otwarciu targów  po raz trzeci wręczone zostaną prestiżowe nagrody imienia prof. Szczepana Pieniążka dla innowacyjnych produktów przeznaczonych do produkcji ogrodniczej. Następnie rozpoczną się konferencje: truskawkowa, o uprawach pod osłonami oraz Sadownicze Forum Ekonomiczne, które rozpocznie się wykładem prof. Eberharda Makosza (TRSK) o aktualnej sytuacji na rynku jabłek. Forum składa się z czterech paneli tematycznych: rynek, jakość, eksport, przetwórstwo.

W czwartek, 14 stycznia, odbędzie się konferencja sadownicza, o warzywach polowych oraz po raz pierwszy w Polsce konferencja o nowym perspektywicznym gatunku krzewu – świdośliwie.

Tego dnia odbędzie się również Forum Grup Producenckich organizowane przez KZGPOiW.

Wejście na targi i konferencje jest bezpłatne! Konieczna jest rejestracja, której już dziś można dokonać na stronie www.tsw.com.pl. Po zarejestrowaniu każdy otrzyma kupon loteryjny, który podpisany i wrzucony do urny na terenie targów, daje odwiedzającym szansę na wygranie wielu cennych nagród.

Jako pierwsze targi w branży, TSW oferuje bezpłatną aplikację na urządzenia mobilne. Aplikacja pozwala być na bieżąco ze wszystkimi doniesieniami związanymi z targami. Mapa ułatwi dojazd, a plan hali i spis konferencji – zaplanowanie pobytu na targach. Aplikację można pobrać na stronie: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobapki.tsw

Partnerami tego ważnego dla producentów owoców i warzyw wydarzenia będą po raz kolejny wiodące firmy z branży fitofarmaceutycznej – Bayer CropScience, nawozowej – Timac Agro Polska oraz maszynowej – AMG, importer ciągników Landini.

Zapraszamy wszystkich związanych z branżą ogrodniczą do odwiedzenia TSW 2016.

Do zobaczenia w styczniu w Nadarzynie! Przyjedź, zobacz, dowiedz się – warto!

Poleć
Udostępnij
Skomentuj