Syn znalazł martwego ojca. Tragedia przy wycince drzewa

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
25-03-2021,8:40 Aktualizacja: 25-03-2021,8:43
A A A

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do jakiego doszło przy wycince drzewa w miejscowości Jastkowice (pow. stalowowolski, woj. podkarpackie).

Stróże prawa ustalili, że 51-letni mieszkaniec gminy Pysznica udał się do lasu po drewno. Kiedy nie wrócił przed zapadnięciem zmroku, zaniepokojony syn zaczął go szukać.


wycinka drzew, mała, gmina Ropczyce , kpp w ropczycach

Śmierć przy wycince drzewa. Poważny zarzut dla traktorzysty

Przy wycince powalonego w lesie drzewa życie stracił uderzony konarem w głowę mieszkaniec gminy Ropczyce (woj. podkarpackie). Zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci usłyszał pijany traktorzysta. Do zdarzenia doszło na terenie kompleksu leśnego w...

"W lesie odnalazł leżącego, nieprzytomnego ojca przygniecionego przez ścięte drzewo. Uwolnił go, a następnie rozpoczął resuscytację, którą kontynuowały po przybyciu inne służby. Pomimo podjętych czynności, życia mężczyzny nie udało się uratować" - podaje Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli.

Funkcjonariusze prowadzili na miejscu czynności  pod nadzorem prokuratora. Trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności zdarzenia.  

"Apelujemy o ostrożność przy prowadzeniu takich prac. Wykonując roboty w gospodarstwie, w lesie, nie róbmy tego w sposób rutynowy. Zawsze pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa, których przestrzeganie zapobiega utracie zdrowia, a nawet życia" - uczulają funkcjonariusze ze Stalowej Woli.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj