Śledzie wysypały się na drogę. Powstały tłuste plamy

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
27-02-2023,8:40 Aktualizacja: 27-02-2023,13:26
A A A

Porozrzucane wiaderka ze śledziami zastali policjanci interweniujący w związku ze zgłoszeniem dotyczącym zanieczyszczenia drogi. Zgubiony ładunek, zagrażający bezpieczeństwu ruchu, posprzątali strażacy.

W wsi Kosowy (pow. kolbuszowski, woj. podkarpackie) interweniowali policjanci, którzy otrzymali sygnał od jednego z kierowców, że tłuste plamy na jezdni stwarzają zagrożenie dla bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego.

odpady poubojowe na jedni, KM PSP Kalisz, Sobiesęki, Piegonisko-Wieś

Odpady poubojowe na drodze. Trzeba było wezwać służby

Cztery zastępy strażaków sprzątały pozostałości z uboju drobiu, które znalazły się na drodze wojewódzkiej oraz gminnej. Jak informuje Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu (woj. wielkopolskie) 2 zastępy z tej...

Po przybyciu na miejsce potwierdzili, że na odcinku drogi wojewódzkiej nr 875 znajdują się częściowo uszkodzone wiaderka, z których wysypały się śledzie, tworząc śliskie miejsca na jezdni. Ładunek prawdopodobnie wypadł z przejeżdżającego trasą pojazdu.

"Śledzie oraz ich pozostałości uprzątnęli z drogi strażacy. Funkcjonariusze ustalają okoliczności zdarzenia oraz pojazd i kierowcę, który przewoził towar" - przekazała Komenda Powiatowa Policji w Kolbuszowej.

Mundurowi przypominają, że zgodnie z przepisami, kto zanieczyszcza drogę publiczną lub na tej drodze pozostawia pojazd lub inny przedmiot albo zwierzę w okolicznościach, w których może to spowodować niebezpieczeństwo lub stanowić utrudnienie w ruchu drogowym, podlega karze grzywny do 1500 złotych albo karze nagany.
 

Poleć
Udostępnij