Skradziony ciągnik odnaleziony. Zadziałały internet i czujność mieszkańca

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
10-03-2023,11:30 Aktualizacja: 10-03-2023,11:29
A A A

Wiadomość o skradzionym ciągniku rolniczym za sprawą właściciela odbiła się echem na portalach w internecie. Dzięki temu jeden z mieszkańców zwrócił uwagę na porzuconą maszynę.

Działo się to w powiecie krośnieńskim (woj. podkarpackie). Traktor został skradziony 1 marca, o czym właściciel powiadomił, zamieszczając apel do mieszkańców o ewentualne informacje m.in. w mediach społecznościowych. I to się opłaciło.

Jak poinformował na łamach portalu Krosno112.pl podkom. Paweł Buczyński, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, w środę 8 marca wieczorem dyżurny tej jednostki otrzymał informację o odnalezieniu skradzionego ciągnika rolniczego.

- Jeden z internautów, przejeżdżając przez Bóbrkę, zwrócił uwagę na porzucony w polu ciągnik. Powiązał ten fakt z opublikowanym apelem o skradzionej maszynie i nawiązał kontakt z właścicielem pojazdu. Ten po przybyciu we wskazane miejsce rozpoznał traktor jako swoją własność. Odzyskany pojazd został zabezpieczony procesowo na parkingu strzeżonym. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności kradzieży – przekazał podkom. Buczyński.

Poleć
Udostępnij
WAŻNE WYDARZENIE