Skradziony ciągnik leśny był już na lawecie

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
07-03-2019,9:55 Aktualizacja: 07-03-2019,10:08
A A A

Policjanci z komisariatu w Kobiernicach oraz wydziału ruchu drogowego komendy miejskiej w Bielsku-Białej (woj. śląskie) szybko odzyskali wart 100 tysięcy złotych skradziony ciągnik leśny.

Do kradzieży maszyny marki LKT 81 Turbo, przeznaczonej do obsługi ścinki drewna, doszło we wsi Kozy (pow. bielski). Sprawcy zostali zatrzymani przez stróżów prawa na gorącym uczynku, gdy ładowali ciągnik leśny na lawetę.

kradzieże w gospodarstwach, bolesławiec, kruszyn, powiat bolesławski, Anna Kublik-Rościszewska

Złodziej rozkręcił cały ciągnik

Kradł w gospodarstwach akumulatory, narzędzia i paliwo, ale nie zawahał się też, żeby rozebrać w tym celu ciągnik rolniczy. 25-letniego złodziejaszka zatrzymali policjanci z komisariatu w Kruszynie (pow. bolesławski, woj. dolnośląskie). Mieszkaniec...

"Policjanci udaremnili kradzież i zatrzymali 35-latka i jego 28-letniego wspólnika. W czasie przeszukania starszego z nich znaleźli marihuanę i metamfetaminę. Zatrzymani zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszeli zarzuty i zostali doprowadzeni do prokuratury. Prokurator objął ich policyjnym dozorem, zakazał opuszczać kraj i zastosował poręczenia majątkowe" - relacjonuje KMP w Bielsku-Białej.

Mężczyźni staną przed sądem, grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.
 

Poleć
Udostępnij