Ścinane drzewo uderzyło seniora. W lesie przeleżał blisko dobę

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
20-10-2021,9:55 Aktualizacja: 20-10-2021,9:58
A A A

22 godziny leżał w lesie 75-latek, który nie mógł się ruszyć po tym, jak uderzyło go ścinane drzewo. Wychłodzonego mężczyznę odnaleźli policjanci.

Stróże prawa z posterunku w Czerwinie (pow. ostrołęcki, woj. mazowieckie) otrzymali zgłoszenie dotyczące zaginięcia mieszkańca powiatu ostrołęckiego. Natychmiast rozpoczęto jego poszukiwania.

wycinka drzew, Pawłówka, Małgorzata Pawłowska

Tragedia w lesie. Zginął 40-latek przygnieciony drzewem

40-letni mężczyzna został przygnieciony przez drzewo podczas prac związanych z wycinką. Niestety, na skutek poniesionych obrażeń, poniósł śmierć na miejscu. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim otrzymał zgłoszenie, że w...

- Z uwagi na czas i niską temperaturę funkcjonariusze zdawali sobie sprawę, że w uratowaniu życia seniora może liczyć się każda minuta. Wspólnie z rodziną sprawdzali miejsca, gdzie mógł się udać. Mężczyzna, niestety, nie zabrał ze sobą telefonu - relacjonuje kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Po niespełna godzinie zauważono leżącego obok konaru drzewa zaginionego 75-latka.

- Okazało się, że w trakcie wycinki drzewo uderzyło go w klatkę piersiową, upadł na ziemię i nie mógł się ruszyć. Senior był ponadto wychłodzony, bo leżał tam przez prawie 22 godziny. Przytomny został zabrany do szpitala - informuje policjant.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement