Rolnik okradł rolnika. Przyczepa odzyskana

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
23-10-2019,11:20 Aktualizacja: 23-10-2019,11:23
A A A

24-letni rolnik z powiatu pilskiego (woj. wielkopolskie) odpowie za kradzież przyczepy, należącej do gospodarza z gminy Czarnków. Grozi mu do 5 lat więzienia.

- Z relacji pokrzywdzonego rolnika wynikało, że przyczepa wraz z plastikowymi pojemnikami na wodę dla bydła skradziona została z należącej do niego łąki. Jej wartość oszacował na kwotę ponad 2 tys. złotych - relacjonuje asp. Karolina Górzna-Kustra, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie.

gospodarstwa rybackie, kradzież ryb, karp, michał kowalczyk, gmina oksa, powiat ząbkowicki

Ryby w cenie. Złodzieje grasują w gospodarstwach

Apetyt na hodowlane karpie skończył się dla dwóch mężczyzn pobytem w celi. Zostali zatrzymani na gorącym uczynku przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie. Stróże prawa sprawdzali informacje dotyczące kradzieży...

Stróże prawa wszczęli śledztwo, które przyniosło efekt. Ustalili, że za przestępstwo, które popełniono w nocy z 26 na 27 września odpowiedzialny jest 24-letni rolnik z powiatu pilskiego.

Kilka dni temu mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na komendę.

Podczas przeszukania należącej do niego posesji, w jednym z pomieszczeń gospodarczych policjanci znaleźli skradzioną przyczepę.

- W trakcie przesłuchania przyznał się do przedstawionego zarzutu i złożył wyjaśnienia - podaje policjantka.

Za kradzież grozi 24-latkowi do 5 lat więzienia. O wymiarze kary zadecyduje sąd.
 

Poleć
Udostępnij
KDK GARZYN 2023 - ZOBACZ RELACJĘ!