Psy zniszczyły samochód. Dlaczego?

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
07-07-2020,13:00 Aktualizacja: 07-07-2020,13:06
A A A

Nietypową interwencję przeprowadzili policjanci w jednej z wiosek w gminie Dołhobyczów (pow. hrubieszowski, woj. lubelskie). Okazało się że osobowego forda zniszczyły psy.

Poinformowani o uszkodzeniu samochodu zaparkowanego na jednej z posesji stróże prawa, udali się na miejsce. Zastali tam 30-letnią zgłaszającą, która okazała zniszczony pojazd.


przestępstwo, policja, mazowieckie

Postrzelił psy, bo atakowały jego kury

Zarzut znęcania się nad zwierzętami usłyszał 64-letni mieszkaniec pow. sochaczewskiego (Mazowieckie). Mężczyzna postrzelił dwa psy, bo - jak twierdził - atakowały jego kury. Za takie przestępstwo grozi kara do 3 lat więzienia. Jak poinformowała w...

Jak ustalili, prawdopodobnie dokonały tego psy sąsiada, które są spuszczane na noc i często wbiegają na owe podwórko.

- Pod maską samochodu schował się kot. Psy, chcąc go "złapać", zniszczyły pojazd. Właścicielka oszacowała wartość poniesionych strat na około 5 tys. zł. Teraz 68-letni właściciel czworonogów musi liczyć się z konsekwencjami. Odpowie za straty poniesione przez właścicielkę auta oraz za niedopilnowanie zwierząt - wskazuje asp. sztab. Edyta Krystkowiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj