Pijany kierowca skutera zakończył ucieczkę na "pastuchu" w gospodarstwie

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
09-08-2022,14:55 Aktualizacja: 09-08-2022,14:57
A A A

Kierujący skuterem podjął ucieczkę przed policjantami, która zakończyła się dla niego niegroźnymi obrażeniami. Zaplatał się bowiem w pastuch elektryczny w gospodarstwie.

Stróże prawa z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem (woj. małopolskie) interweniowali w weekend aż pięć razy wobec pijanych użytkowników dróg. Jeden z amatorów jazdy po alkoholu nie zatrzymał się na wyraźne wezwanie mundurowych w Bukowinie Tatrzańskiej.

wypadki z udziałem ciągników rolniczych, śmierć motocyklisty, Napachanie, Mrowin

Motocyklista zginął po uderzeniu w przyczepę rolniczą

Tragedia na drodze pod Poznaniem. Nie udało się uratować życia motocykliście, który zderzył się z zestawem rolniczym. Zdarzenie miało miejsce na trasie wojewódzkiej nr 184 pomiędzy Napachaniem a Mrowinem (pow. poznański). Motocykl...

"Kierujący skuterem 17-latek z powiatu nowotarskiego zakończył ucieczkę przed policjantami na prywatnej posesji, zaplątując się w elektrycznego pastucha. Funkcjonariusze ustalili, że nic poważnego mu się nie stało, lecz jak wynikło z badania alkomatem, kierował skuterem, mając w organizmie 0,23 promila alkoholu" - podaje KPP w Zakopanem.

Warto przypomnieć, że za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów nawet na 15 lat oraz konieczność uiszczenia świadczenia pieniężnego w wysokości nie mniejszej niż 5 tys. złotych.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj