Okradli strażaków z OSP. Policjanci odzyskali koła

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
20-05-2022,10:55 Aktualizacja: 20-05-2022,11:12
A A A

Jednego złodzieja kół od samochodu należącego do strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej zatrzymano na gorącym uczynku. Później wpadli jego wspólnicy.

Gdy na numer alarmowy wpłynęło zgłoszenie, że w rejonie remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Słupnie (pow. płocki, woj. mazowieckie) podejrzanie zachowujący się mężczyźni odkręcają koła od opla, na miejsce wysłano patrol.

złodziej w remizie OSP, Łęka Opatowska, powiat kępiński, Filip Ślęk

Włamał się do remizy OSP. Druhowie sami złapali złodzieja

Strażacy z OSP Łęka Opatowska (pow. kępiński, woj. wielkopolskie) otrzymali sygnał, że ktoś kradnie ich defibrylator. Ruszyli do remizy i zatrzymali 40-letniego złodzieja, który trafił w ręce policji. "Po przyjeździe okazało się, że...

Funkcjonariusze z wydziału patrolowo-interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Płocku zatrzymali na gorącym uczynku kradzieży 34-latka i odzyskali dwa skradzione koła odkręcone od opla miejscowych druhów.

"Dalej sprawą kradzieży zajęli się policjanci operacyjni z komisariatu w Płocku. Funkcjonariusze jeszcze tego samego dnia ustalili wspólników zatrzymanego złodzieja. Wszyscy to mieszkańcy powiatu gostynińskiego. Jeden z nich sam zgłosił się do komisariatu i zwrócił skradzione koła" - przekazała płocka KMP.

W dodatku zatrzymany na gorącym uczynku 34-latek okazał się być osobą poszukiwaną w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Trafił już do więziennej celi. Sprawcom kradzieży kół grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement