Łukasz Hołubowski nowym prezesem Agencji Rynku Rolnego

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: PAP, (em) | redakcja@agropolska.pl
17-02-2016,7:55 Aktualizacja: 17-02-2016,8:34
A A A

Nowym prezesem Agencji Rynku Rolnego został Łukasz Hołubowski. Zastąpił on na tym stanowisku odwołanego na początku grudnia ub.r. Radosława Szatkowskiego. Nominację Hołubowskiemu wręczył Krzysztof Jurgiel, minister rolnictwa.

Od grudnia obowiązki szefa tej instytucji pełniła Anna Gut, wieloletni pracownik ARR. Jak poinformowało PAP biuro prasowe resortu rolnictwa, Hołubowski ma doświadczenie zawodowe zdobyte zarówno w administracji publicznej, jak i międzynarodowych firmach doradczych.

anna gut, Janina Pszczółkowska, agencja rynku rolnego, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

ARR i KRUS mają nowych szefów

Anna Gut od wtorku pełni obowiązki prezesa Agencji Rynku Rolnego, a Janina Pszczółkowska została p.o. prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. "Na wniosek ministra rolnictwa i rozwoju wsi Krzysztofa Jurgiela premier Beata...

Zajmował się m.in. budowaniem organizacji i zarządzaniem zespołami projektowymi, prowadził projekty regulacyjne i doradcze dla największych instytucji finansowych na świecie.

Ma też doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z wykrywaniem i zapobieganiem praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.

Prowadził rozmowy z agendami kontrolnymi Unii Europejskiej odnośnie wykrywanych błędów w zarządzaniu i implementacji największych inwestycji w Polsce współfinansowanych z Funduszu Spójności i Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

W ubiegłym tygodniu mianowano także dwóch nowych wiceprezesów agencji. Są nimi Tomasz Różański oraz Jarosław Ołowski. Na stanowisku pozostał wiceprezes Andrzej Łuszczewski.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement