Copy LinkXFacebookShare

Glebogryzarka zmasakrowała stopę mężczyzny

Rozpoczął się okres wzmożonych prac polowych i ogrodowych, który może nieść różnego rodzaju niebezpieczeństwa związane z niewłaściwym użytkowaniem sprzętu rolniczego czy ogrodowego.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło 10 kwietnia w miejscowości Sedranki (pow. olecki, woj. warmińsko-mazurskie).

Mężczyzna podczas wykonywania na swojej działce prac glebogryzarką nie zachował należytej ostrożności w wyniku czego stopa wkręciła mu się w sprzęt. 54-latek został natychmiast przetransportowany do szpitala w Olecku – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie.

Funkcjonariusze apelują o ostrożność i zdrowy rozsądek. "Chwila nieuwagi może kosztować utratę zdrowia, a czasami nawet życia" – ostrzegają.

Zobacz nas w Google News

PFHBiPM podała wyniki, krowy mleczne, produkcja mleka, PFHBiPM, wydajność krów, ocena użytkowości, hodowla bydła,
Hodowla

PFHBiPM podała wyniki oceny za 2025 rok. Co ze strukturą stad?

owiur, eliminacje, olimpiada
Olimpiada

Szczegóły eliminacji okręgowych XLIX edycji OWiUR

Aktualności

Zboża w Polsce – w nowy sezon z rekordowymi zapasami?