Copy LinkXFacebookShare

Ciągnik zderzył się z radiowozem. 39-latek nie żyje

Cywilny pracownik policji zginął na drodze krajowej nr 6 w pobliżu miejscowości Nowa Dąbrowa pod Słupskiem (woj. pomorskie). Był pasażerem radiowozu, który zderzył się z ciągnikiem rolniczym.


Do tragicznego wypadku doszło we wtorek. Jak przekazała stacji TVN 24 podinsp. Joanna Kowalik-Kosińska, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, radiowozem jechało dwóch pracowników cywilnych, którzy odbierali pojazd.

Pasażer poniósł śmierć, kierowca został poszkodowany. Droga przez kilka godzin była zablokowana. W tym czasie uprzątnięto miejsce, a śledczy przeprowadzili swoje czynności. Pod nadzorem prokuratury w Lęborku toczy się postępowanie, które ma ostatecznie wyjaśnić okoliczności zdarzenia.

Zmarły od 2004 roku pracował w Komendzie Miejskiej Policji w Słupsku.

"Na co dzień był bardzo życzliwym i pomocnym kolegą, a przede wszystkim sumiennym pracownikiem. Miał 39 lat, w zeszłym roku się ożenił" – czytamy w pożegnaniu na stronie Komendy Głównej Policji.

Zobacz nas w Google News

Aktualności

Kategoria „B” nie wystarczy. Ciągnik z opryskiwaczem na parkingu

powschodowe odchwaszczanie ziemniaka, odchwaszczanie ziemniaka, rimsulfuron, metrybuzyna, bentazon
Uprawa

Powschodowe odchwaszczanie ziemniaka

Zboża

Pszenica ozima kwitnie. Nie nawoź jej w tym okresie

stasai_metrybuzyna
Okopowe

Wrażliwość plantacji ziemniaka na metrybuzynę