Copy LinkXFacebookShare

Ciągnik wywrócił się po starciu z „osobówką”

W miejscowości Korniaktów Południowy (pow. łańcucki, woj. podkarpackie) doszło do zderzenia samochodu osobowego i ciągnika rolniczego z przyczepą.

Do zdarzenia zadysponowano karetkę pogotowia ratunkowego, zastępy strażaków z JRG Łańcut oraz OSP w Białobrzegach, a także policjantów. Oba pojazdy uczestniczące w kraksie zostały poważnie uszkodzone – traktor przewrócił się na bok.

"Po dotarciu na miejsce została udzielona kwalifikowana pierwsza pomoc i zapewnione wsparcie psychiczne poszkodowanym. Jednocześnie zabezpieczony został teren i biorące w zdarzeniu udział pojazdy (…) Nie było osób zakleszczonych w pojazdach" – relacjonuje na swoim facebookowym profilu białobrzeska OSP.

Kierowca auta wymagał pomocy medycznej i został przetransportowany do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi.
 

Zobacz nas w Google News

wapnowanie
Uprawa

Skrzyp polny po żniwach – jak zniszczyć uciążliwy chwast?

dopłaty do loch, dopłaty do trzody chlewnej, lochy, loszki hodowlane, trzoda chlewna, świnie, pomoc dla rolników, MRiRW, ARiMR, de minimis, wsparcie hodowców
Hodowla

Dopłaty do loch: 1000 zł na maciorę i 2000 zł do loszki hodowlanej

szkodniki w rzepaku
Uprawa

Insektycydy przeciwko pierwszym szkodnikom w rzepaku