Copy LinkXFacebookShare

Ciągnik kontra suzuki. Traktorzysta wymusił pierwszeństwo

Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku zdarzenia drogowego z udziałem osobowego suzuki i ciągnika rolniczego z przyczepą na drodze wojewódzkiej nr 545 w pobliżu miejscowości Sątop (pow. nidzicki, woj. warmińsko-mazurskie).


"Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 17-letni traktorzysta przemieszczając się w kierunku Nidzicy, podczas skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu z przeciwnego kierunku 25-letniemu kierującemu samochodem osobowym marki Suzuki. Doszło do zderzenia pojazdów" – relacjonuje Komenda Powiatowa Policji w Nidzicy.

Autem podróżowały 3 osoby. W wyniku odniesionych obrażeń jeden z pasażerów został przetransportowany do szpitala w Działdowie. Pozostałym osobom z suzuki oraz traktorzyście zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy na miejscu. Wszyscy to mieszkańcy powiatu nidzickiego.

Podczas czynności prowadzonych przez policjantów droga była całkowicie zablokowana. Trwa wyjaśnianie przyczyn kraksy. Obaj kierujący byli trzeźwi.
 

Zobacz nas w Google News

PFHBiPM podała wyniki, krowy mleczne, produkcja mleka, PFHBiPM, wydajność krów, ocena użytkowości, hodowla bydła,
Hodowla

PFHBiPM podała wyniki oceny za 2025 rok. Co ze strukturą stad?

owiur, eliminacje, olimpiada
Olimpiada

Szczegóły eliminacji okręgowych XLIX edycji OWiUR

Aktualności

Zboża w Polsce – w nowy sezon z rekordowymi zapasami?