Chcą promować polską branżę rolno-spożywczą w Hongkongu

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
10-06-2015,12:15 Aktualizacja: 10-06-2015,14:08
A A A

Agencja Rynku Rolnego zaprasza przedsiębiorców z branży rolno-spożywczej do wzięcia udziału w misji handlowej organizowanej przez ARR w trakcie targów Food Expo 2015 w Chinach.

ARR w dniach 11-17 sierpnia organizuje stoisko narodowe o powierzchni wystawienniczej 54m2 z możliwością wynajmu własnej powierzchni z dedykowanym wyposażeniem.

W Chinach litr mleka kosztuje 9 zł. To szansa dla polskich firm

Wszystko wskazuje na to, że w kolejnych miesiącach i latach na chińskich stołach pojawiało się znacznie więcej produktów spożywczych z Polski niż jest to obecnie. Żeby jednak nawiązywać nowe kontakty handlowe i sprzedawać żywność, trzeba...
"Indywidualne wystąpienie firmy w ramach stoiska narodowego jest możliwe pod warunkiem zakupu co najmniej 6 m2 powierzchni wystawienniczej wraz z zabudową. Przy czym stoisko o powierzchni wystawienniczej 6m2, wyposażone będzie w półki, ladę informacyjną, hoker, stojak na ulotki oraz stół z krzesłami" - informuje Agencja Rynku Rolnego.

Co ważne, jeżeli zainteresowane firmy mają inne potrzeby, istnieje możliwość wynajmu większej powierzchni wystawienniczej oraz zamówienie dodatkowego wyposażenia (np. lady chłodniczej czy witryny).

Jadąc do Chin we współpracy z ARR przedsiębiorca bezpłatnie korzysta również między innymi z ogólnej części stoiska ze stołami, podręcznym magazynkiem oraz serwisem kawowym. Poza tym spedycji na targi do 15 kg materiałów informacyjnych i promocyjnych lub produktów nie wymagających specjalnych warunków przewozu, zorganizowanej przez ARR (wysyłane będą tylko produkty, które mogą pomyślnie przejść odprawę celną; transport powrotny nie jest przewidziany).

cukier_chiny

Polski cukier i mleko pociągiem do Chin

Polskie wyroby cukiernicze i mleczarskie mają znaleźć się w pierwszym "eksportowym" pociągu, który wkrótce wyruszy z Łodzi do chińskiego Chengdu. W ramach działającego od 2013 r. połączenia cargo do Polski przewieziono już...
Rządowa agencja oferuje obsługę tłumaczeniową na stoisku informacyjnym - język chiński i angielski, a także zamieszczenia informacji o firmie w folderze informacyjnym  przygotowywanym (w jęz. chińskim i angielskim) przez ARR na potrzeby dystrybucji podczas misji i na targach.

Poza tym na przedsiębiorców czekają miejsca podczas spotkań B2B z zagranicznymi firmami zainteresowanymi nawiązaniem współpracy handlowej oraz wizyty w punktach handlowych "store-check” połączone z rozmowami biznesowymi.

Zainteresowanych współpracą ARR prosi o przesyłanie zgłoszeń na specjalnym formularzu na adres e-mail: eksporter@arr.gov.pl lub nr faksu: 22 661 71 42. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
ZOBACZ / 8 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu