Chcesz sprzedać swoją żywność? Ta aplikacja jest dla ciebie

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: ARR, (em) | redakcja@agropolska.pl
22-06-2017,14:55 Aktualizacja: 22-06-2017,15:10
A A A

Jesteś rolnikiem lub lokalnym producentem żywności i szukasz nabywców swoich produktów? Agencja Rynku Rolnego udostępnia stronę internetową www.polskasmakuje.pl i darmową aplikację Polska Smakuje, dzięki której konsumenci będą mogli znaleźć w sieci lokalnych wytwórców żywności.

Start strony i aplikacji został zaplanowany na początek wakacji. Aplikacja będzie gromadzić informacje o rolnikach i wytwórcach regionalnych produktów spożywczych. Każdy, kto produkuje żywność zgodnie z systemami jakości, działa w ramach rolniczego handlu detalicznego, może założyć własny profil, na którym zamieści informacje o swojej ofercie oraz dane kontaktowe.

żywność, gospodarstwo rolne, produkty z gospodarstwa, wieś, rolnictwo, prawo, przepisy, ministerstwo rolnictwa

Żywność od rolnika smakuje zupełnie inaczej niż ta z marketu

Startuje ogólnopolska kampania "Nasza  ziemia,  nasza  żywność,  nasze  zdrowie - bezpośrednio od rolnika", która ma na celu zwiększanie świadomości Polaków na temat zależności między rodzajem...

Profil będzie mógł być na bieżąco uzupełniany, a zdjęcia produktów zostaną zamieszczone przy opisie. Dzięki temu konsumenci, którzy coraz częściej i chętniej szukają zdrowej regionalnej żywności, będą mogli jednym kliknięciem odnaleźć lokalnych wytwórców.

Nasze działania kierujemy w pierwszej kolejności do producentów produktów certyfikowanych w ramach krajowych i unijnych systemów jakości, lokalnych producentów mających w swojej ofercie wyroby regionalne, rolników, którzy wytwarzają w gospodarstwach produkty żywnościowe, a także do innych podmiotów produkujących zdrową i tradycyjną żywność.

ARR zaprasza do zarejestrowania się na stronie www.polskasmakuje.pl, na której można prezentować produkty. Aplikacja jest darmowa i w trakcie jej użytkowania nie będą pobierane żadne opłaty. Agencja chce w aplikacji zebrać jak największą liczbę rolników i lokalnych producentów żywności, by były w niej reprezentowane wszystkie regiony kraju.
 

Poleć
Udostępnij
KDK GARZYN 2023 - ZOBACZ RELACJĘ!

 

WAŻNE TERMINY

Od 2.01.2023- 29.12.2023 - rolnicy, którzy ponieśli straty w wyniku klęsk żywiołowych lub ASF, mogą starać się o środki finansowe na inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej