Copy LinkXFacebookShare

Dni Pola Bednar po raz piąty

Bednar FMT oraz Partner Generalny Strom Praha, organizują Dzień Pola Bednar 2016. Impreza startuje jutro, tj. 8 czerwca 2016 r. i jest organizowana przy współpracy ze spółką akcyjną Rostěnice.

Jest to już piąta edycja Dni Pola Bednar i odbędzie się ona w miejscowości Rostěnice, od godz. 10.oo. Zaprezentowanych zostanie ponad 20 zestawów maszynowych, w tym 14 – metrowa brona talerzowa Bednar Swifterdisc XE 14000.

Dzień Pola czeskiej marki jest bardzo popularnym świętem dla osób zajmujących się rolnictwem w Republice Czeskiej, jak i innych krajach europejskich. Każdego roku, ponad 12 tys. osób interesujących się technika rolniczą odwiedza tę imprezę, aby dowiedzieć się o nowych trendach panujących w dziedzinie uprawy roli, wysłuchać profesjonalnych prezentacji na temat gleby oraz zobaczyć pokazy zaawansowanych technologicznie maszyn.

Spośród nowości będzie można zobaczyć pracujące zestawy narzędzi do uprawy gleby: bronę talerzową Bednar Swifterdisc XE 14000, kombinację pługa dłutowego serii Terraland DO 6000 oraz nowy zbiornik nawozowy Ferti-Box 2000F.

Na polu zaprezentowane zostaną 4 zestawy maszynowe, wyposażone w przednie oraz tylne zbiorniki nawozowe Ferti-Box, dla stosowania bezpośredniego nawożenia do profilu glebowego podczas uprawy gleby.

 

Zobacz nas w Google News

owiur, eliminacje, olimpiada
Olimpiada

Szczegóły eliminacji okręgowych XLIX edycji OWiUR

PFHBiPM podała wyniki, krowy mleczne, produkcja mleka, PFHBiPM, wydajność krów, ocena użytkowości, hodowla bydła,
Hodowla

PFHBiPM podała wyniki oceny za 2025 rok. Co ze strukturą stad?

Aktualności

Policja w gospodarstwie. Chodziło o utwardzenie podwórka