Copy LinkXFacebookShare

Zwłoki w studni. Rodzinna tragedia w Wielkopolsce

W przydomowej studni na jednej z posesji w wielkopolskim Zagórowie znaleziono ciała 29-letniego mężczyzny i jego 57-letniego ojczyma. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną tragedii.

Ciała dryfujące na powierzchni wody w studni w poniedziałek około godz. 13.30 odkryła żona starszej z ofiar. – Ze zgłoszenia wynikało, że są to zwłoki dwóch mężczyzn. Niestety, po dojechaniu na miejsce zdarzenia policjantów i straży pożarnej informacje te potwierdziły się – mówi w rozmowie z portalem fakt24.pl Marlena Kukawka, rzeczniczka prasowa policji w Słupcy.

Zwłoki ze studni przy jednym z domów na ulicy Słupeckiej w Zagórowie wyciągnęli strażacy. Na razie nie wiadomo, jak mężczyźni znaleźli się w ujęciu wody. – Policjanci muszą porozmawiać ze świadkami zdarzenia. Wydawanie jakichkolwiek osądów na tym etapie śledztwa mogłoby okazać się krzywdzące dla ofiar i ich rodzin – dodaje policjantka.

Przyczyny rodzinnej tragedii wyjaśnia Prokuratura Rejonowa w Słupcy.

źródło: fakt24.pl

Zobacz nas w Google News

Aktualności

Rolnicy: kto może, niech sprzedaje stada i ratuje, co się da

Weterynaryjny Numer Identyfikacyjny, WNI, ARiMR, Inspekcja Weterynaryjna, hodowcy, bydło, trzoda chlewna, drób
Hodowla

Weterynaryjny Numer Identyfikacyjny. Będzie prostsza procedura

ubój pastwiskowy, bydło, dobrostan zwierząt, Stefan Krajewski, MRiRW, hodowla bydła, ubój zwierząt, weterynaria
Hodowla

Ubój pastwiskowy. Nowe przepisy wchodzą w życie już 6 lipca

Aktualności

MRiRW: rolnicy mogą już składać wnioski w aplikacji suszowej