Copy LinkXFacebookShare

Gospodynie mogą się szkolić. Za darmo

Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi zaprasza na cykl 32 bezpłatnych szkoleń dla kół gospodyń wiejskich. Spotkania będą odbywać się w formie webinariów pn. "KGW na CITo!".

Szkolenia odbędą się we wszystkich województwach (po dwa w każdym), a rekrutacja już się rozpoczęła. Kalendarz webinariów znajduje się tutaj. Najbliższe dla pań z woj. kujawsko-pomorskiego odbędzie się już 8 lutego.

Zagadnienia, które omawiane będą na spotkaniach będą m.in. dotyczyć uproszczonej ewidencji przychodów i kosztów (UEPiK). Udział w webinariach umożliwi zdobycie wiedzy na temat: prowadzenia rachunkowości i rozliczania działalności KGW, prowadzenia Uproszczonej Ewidencji Przychodów i Kosztów, opodatkowania KGW i wypełniania deklaracji podatkowych CIT.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz (dostępny tutaj) i przesłać do Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi.

Zobacz nas w Google News

Zboża

Pszenica ozima kwitnie. Nie nawoź jej w tym okresie

powschodowe odchwaszczanie ziemniaka, odchwaszczanie ziemniaka, rimsulfuron, metrybuzyna, bentazon
Uprawa

Powschodowe odchwaszczanie ziemniaka

stasai_metrybuzyna
Okopowe

Wrażliwość plantacji ziemniaka na metrybuzynę

Aktualności

Oszustwo na „trzydziestce”. Ciągnik okazał się wirtualny