Nagrodzeni za promowanie standardów zarządzania
mlekovita_nagroda
Mlekovita otrzymała statuetkę za promowanie międzynarodowych standardów w systemie zarządzania. Foto_materialy_prasowe
Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. nagrodziło przedsiębiorstwa zaangażowane w rozwój systemów zarządzania. Wśród laureatów znalazła się Mlekovita, która otrzymała statuetkę za promowanie międzynarodowych standardów w tym zakresie.
Uroczyste wręczenie statuetek i dyplomów odbyło się podczas XXIII Polskiego Dnia Jakości połączonego z jubileuszem 60-lecia PCBC S.A. Firma z Wysokiego Mazowieckiego od ponad 20 lat pracuje zgodnie z międzynarodowymi systemami.
Wszystkie procesy produkcyjne – od pozyskiwania surowców przez ich przetwórstwo aż po dystrybucję i sprzedaż – odbywają się według Zintegrowanego Systemu Zarządzania, który obejmuje System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności FSSC 22000, System Zarządzania Jakością ISO 9001 i System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001.
– Realizowana przez nas polityka jakości zakłada utrzymanie najwyższego standardu produkcji przez zachowanie reżimu higieniczno-sanitarnego, spełnienie wymagań klientów, ochronę środowiska oraz kompleksowe zarządzanie jakością – mówi Dariusz Sapiński, prezes zarządu Grupy Mlekovita.
– Utrzymanie i doskonalenie funkcjonowania Zintegrowanego Systemu Zarządzania możliwe jest dzięki codziennemu zaangażowaniu wszystkich pracowników. Regularnie poddajemy się także audytom wewnętrznym i zewnętrznym, których wyniki dowodzą wysokiej skuteczności funkcjonowania systemu w firmie, a dla klientów są gwarancją najwyższej jakości oferowanych produktów – dodaje.
PCBC S.A. od ponad 20 lat organizuje Polski Dzień Jakości, czyli święto przedsiębiorców i organizacji, które od lat rozwijają międzynarodowe normy i standardy zarządzania w Polsce i na świecie.
Podczas wydarzenia firma nagradza klientów, którzy mogą poszczycić się wyjątkowymi osiągnięciami w dziedzinie jakości systemów zarządzania lub produkcji wyrobów zgodnie z najwyższymi standardami oraz z którymi łączy ją wieloletnia współpraca. Tegoroczna uroczystość odbyła się pod hasłem "Łączy nas jakość i… doświadczenie".
- Rolnictwo bez tajemnic. Zamów prenumeratę miesięcznika "Przedsiębiorca Rolny" już dziś
