Dyżury żniwne w sklepach Grene

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Krzysztof Płocki | krzysztof.plocki@rpt.pl
12-07-2018,8:30 Aktualizacja: 12-07-2018,8:10
A A A
Rozpoczęły się dyżury żniwne w sklepach rolniczo-technicznych działających pod logo Grene. Są one otwarte od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-19:00, a także w niedziele handlowe od 8:00 do 16:00.
 
Dyżury żniwne zostają rozłożone w sklepach Grene adekwatnie do regionalnego czasu trwania żniw. Pełnych informacji o Akcji Żniwnej Grene w danej częsci Polski udzielają działające tam pod tym logo sklepy.
 
-  Sklepy Grene dopasowują się do oczekiwań i potrzeb rolników w czasie ich prac na polu. Sieci zależy na bezpieczeństwu i poczuciu komfortu klientów, którzy w każdej chwili mogą kupić potrzebną część do swojej maszyny. Dzięki temu unikają przestojów i nie marnują cennego czasu. Możliwe jest również szybkie zamówienie asortymentu w sklepie internetowym www.grene.pl. Na stronie można odnaleźć punkt sprzedaży, w którym pełniony jest dyżur żniwny. Akcja jest prowadzona przez sieć od kilku lat. Rolnicy chętnie korzystają z pełnionych przez sklepy dyżurów, traktując Grene jako pierwszą linię wsparcia w sezonie żniwnym - czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym.
Poleć
Udostępnij
Skomentuj