Deere Company i Kramp rozszerzają współpracę

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Tomasz Bujak | bujak@rpt.pl
25-10-2018,8:20 Aktualizacja: 25-10-2018,9:02
A A A

Udany początek współpracy spółki Deere & Company z firmą Kramp na rynku niemieckim spowodował, że władze amerykańskiej spółki chcą poszerzyć porozumienie z tym znanym w Europie dostawcą i dystrybutorem części zamiennych. W 2019 roku firmy połączą siły również na terenie Francji, Polski, Portugalii i Hiszpanii.

Kramp to jeden z największych hurtowych dostawców części i akcesoriów rolniczych w Europie. Deere jest firmą cenioną za doskonałe wsparcie klienta i produktu w zakresie zapewnienia wysokiej jakości usług i oryginalnych części John Deere do pełnej gamy oferowanych maszyn. Współpraca między firmami - jak dotąd - korzystnie wpłynęła na poziom zadowolenia klientów i dealerów.

Klient najważniejszy

Wysoka jakość i wysokiej klasy obsługa klienta są priorytetowymi wartościami dla spółek John Deere i Kramp. Christoph Wigger, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w Regionie 2, powiedział: - Zapewnienie najwyższego poziomu satysfakcji klienta w całym cyklu eksploatacji naszych produktów jest dla nas kluczową kwestią. Obie spółki kierują się wspólnymi wartościami, a rozszerzona współpraca z firmą Kramp na nowych rynkach będzie sprzyjała utrzymaniu wyjątkowego poziomu zadowolenia klienta. Poza obecnie oferowanymi oryginalnymi, regenerowanymi i alternatywnymi częściami partnerzy sprzedaży i firmy partnerskie John Deere będą miały dostęp do kompleksowej oferty części Kramp. W ofercie Krampa znajdują się części dla leśnictwa, ogrodnictwa, sklepów detalicznych i warsztatów oraz części maszyn. Wszystkie części można zamawiać za pośrednictwem nowoczesnej platformy internetowej. Zaawansowana logistyka zapewnia błyskawiczną dostawę. - Klienci i dealerzy coraz częściej wymagają bogatej gamy bezpośrednio dostępnych części i akcesoriów do całego parku maszynowego. Współpraca między naszymi firmami pozwala nam jeszcze lepiej wypełnić nasze zobowiązanie wobec klientów i dealerów w zakresie oferty produktów - dodał Christoph Wigger.

 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj