Siewnik Kunh Espro - większa wydajność pracy przy mniejszym zapotrzebowaniu na moc

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Artykuł sponsorowany firmy KUHN - Maszyny Rolnicze
28-04-2017,19:00 Aktualizacja: 02-05-2017,13:04
A A A
ESPRO to uniwersalny siewnik oferowany w szerokościach roboczych od 3,00 do 6,00 m, który został opracowany z myślą o najważniejszych wymogach dotyczących siewników, ponieważ gwarantuje wysoką wydajności pracy przy niskim zapotrzebowaniu na moc – od 35 KM na metr maszyny.
 
 
Wprowadzone w 2015 roku siewniki ESPRO  zapewniają w jednym przejeździe przygotowanie łoża siewnego z zagęszczeniem gleby oraz siew w technologii orkowej, jak również w warunkach uproszczonych, co zostało też oficjalnie potwierdzone przez badanie przeprowadzone w Centrum Testowania Maszyn i Środków Produkcji DLG w Niemczech.
 
Ta wszechstronna maszyna gwarantuje oszczędności paliwa podczas siewu, a niewielkie zapotrzebowanie na moc jest możliwe głównie dzięki specjalnie zaprojektowanemu wałowi oponowemu, pracującemu przed sekcjami wysiewającymi. 
 
W przedniej części siewnika ESPRO znajdują się dwa rzędy talerzy uprawowych, które podcinają ściernisko i mieszają resztki pożniwne z wierzchnią warstwą gleby. Siewniki ESPRO zostały wyposażone w zupełnie nową sekcję wysiewającą CROSSFLEX, która gwarantuje stałą głębokość siewu niezależnie od warunków glebowych, nawet przy prędkości roboczej do 17 km/h.
  
Ponadto nastawy w siewniku ESPRO można szybko dostosować do potrzeb, a uproszczona konstrukcja i rozwiązanie ISOBUS sprawiają, że jest maszyną łatwą i przyjazną w obsłudze.
 
ARTYKUŁ SPONSOROWANY FIRMY KUHN - MASZYNY ROLNICZE
Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement