Myjki wysokociśnieniowe Husqvarna

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Krzysztof Płocki | krzysztof.plocki@rpt.pl
08-05-2018,13:25 Aktualizacja: 08-05-2018,11:29
A A A
Husqvarna znana z produkcji pił spalinowych oferuje myjki wysokociśnieniowe, od najbardziej kompaktowych przeznaczonych do podstawowych zadań i sporadycznego użytkowania (seria 100), poprzez uniwersalne myjki, doskonałe do większości prac wokół domu (seria 200) aż po duże myjki do wymagających zadań (seria 300 i 400).
 
Modele ostatniej serii PW 350 i PW 450 przeznaczone są do zadań takich jak m.in.: mycie elewacji budynków oraz średnich i dużych pojazdów. Jak zapewnia producent duże ciśnienie robocze, regulowane dysze i wygodne dozowanie środka czyszczącego sprawiają, że myjki te przy minimalnym zużyciu wody poradzą sobie z trudnymi zabrudzeniami. Myjki Husqvarna z serii 300 i 400 zostały wyposażone w silniki indukcyjne, mosiężne głowice pompy i węże wzmocnione stalą.
 
Do lżejszych prac przeznaczone są myjki  Husqvarna PW 125 oraz PW 235R. Miejsce na akcesoria, bęben do zwijania węża, wieszak na kabel umożliwiają szybkie użycie przewodu bez jego splątania. Obydwa modele w komplecie mają dwie duże, robocze dysze i końcówkę do wytwarzania piany. W ciągu godziny przepływ wody przez te myjki wynosi w granicach 320-520 l/h (w zależności od modelu). Husqvarna podaje, że pracując przez dłuższy czas, nie musimy martwić się o zmęczenie rąk, ponieważ myjki tej marki posiadają ergonomiczną funkcję aktywacji spustu dopasowaną do palców.
 
Warto zapamiętać, że myjki wysokociśnieniowe zużywają ok. 80% wody mniej w porównaniu z tradycyjnym wężem ogrodowym wykorzystywanym do tych samych prac.
Poleć
Udostępnij
Skomentuj