Valtra wprowadza na rynek flagowy model S394 z zupełnie nowym podłokietnikiem SmartTouch

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: Artykuł sponsorowany firmy AGCO
06-03-2017,10:00 Aktualizacja: 22-08-2017,11:18
A A A

Valtra rozszerza swoją czwartą generację serii S poprzez wprowadzenie nowego flagowego modelu S394, który został zaprezentowany w Paryżu podczas targów SIMA 2017.

Silnik nowej Valtry to 6-cylindrowa jednostka AGCO Power AWF o pojemności 8,4 litra i mocy maksymalnej 405 KM, z systemem SCR najnowszej generacji. Ciągnik został wyposażony w nowy, wielofunkcyjny podłokietnik Valtra SmartTouch, który zapewnia operatorowi komfort i kontrolę, oraz pozwala na pełne dostosowanie przycisków i profili użytkowników. Dzięki zintegrowaniu ergonomicznego podłokietnika z wielofunkcyjną dźwignia jazdy, sterowaniem zaworami, sterowaniem tylnym TUZ i WOM, oraz dotykowym ekranem, nowy podłokietnik Valtra SmartTouch łączy wszystkie funkcje ciągnika w zasięgu ręki operatora.

9-calowy dotykowy terminal SmartTouch, umożliwia operatorowi szybki dostęp do zaawansowanych funkcji, takich jak parametry pracy ciągnika, zarządzanie na uwrociach U-Pilot, system nawigacji satelitarnej Auto-Guide. Terminal jest łatwiejszy w obsłudze i bardziej intuicyjny niż smartfon. Interaktywny obraz ciągnika bez trudu pomaga lokalizować i uruchamiać dostęp do wszystkich funkcji w mniej niż trzy dotknięcia czy przesunięcia palcem po ekranie. Valtra SmartTouch pozwala ustawić nieograniczoną ilość profili użytkowników.

Moc ciągnika jest przenoszona na grunt za pomocą niezawodnej przekładni bezstopniowej AVT. Operator może wybrać tryb jazdy za pomocą pedału przyspieszenia lub dźwigni gazu w celu zoptymalizowania zużycia paliwa, wydajności pracy i komfortu jazdy. Zintegrowany tylny TUZ ma udźwig 12 ton, a przedni 5 ton. Wydajność hydrauliki to nawet 205 l/min, na maksymalna liczba zaworów to 6 z tyłu i 3 z przodu.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Poleć
Udostępnij
Aktualne wydanie RPT
7-8/2024

Claas Elios i Axos

MF 235 i MF 255, czyli licencja na barkach Ursusa

Krampe ProBody 760

Ładowarek elektrycznych przybywa -cz. II

 PRENUMERATA (płatność elektroniczna) RPT