Ursus C-380 lipcowym liderem

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Krzysztof Płocki | plocki@rpt.pl
22-08-2016,18:30 Aktualizacja: 22-08-2016,18:09
A A A
Nowa odsłona legendarnej serii „C” ciągników Ursus spotkała się z dobrym odbiorem rolników. W lipcu tego roku Ursus C-380 znalazł się na pierwszym miejscu wśród kupionych nowych traktorów.  
 
Ciągnik C-380, pierwszy model z odnowionej legendarnej serii znanej każdemu polskiemu rolnikowi, swoją premierę miał w marcu 2015 roku. Już po niespełna 6 miesiącach, w sierpniu ubiegłego roku, znalazł się na trzecim miejscu w statystykach rejestracji Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców. Natomiast w lipcu br. zajął miejsce pierwsze, to znaczy był najchętniej kupowanym nowym ciągnikiem w naszym kraju.
 
Ursus C-380

Nowy Ursus C-380 w teście RPT

Nazwa Ursus C-380 odwołuje się do legendarnej serii polskich ciągników rolniczych z powszechnie znanymi oznaczeniami. Produkowany od 2014 r. model jest jednak ciągle nowością na naszym rynku i w sumie nie wiadomo, jak spisuje się na polu....
 
– Dziś ciągniki z serii "C" to najlepiej sprzedające się modele. To nasze flagowe produkty posiadające konkurencyjne parametry techniczne i kosztowe, dostosowane do oczekiwań nowoczesnego gospodarstwa rolnego. Rodzina ciągników serii "C" to od lat symbol polskiej wsi – komentuje Karol Zarajczyk, prezes spółki Ursus. 
 
Na podium zestawienia znalazł się również drugi produkt Ursusa z tej samej serii – model C-382. W lipcu br. uplasował się na miejscu trzecim. 
 
Warto dodać, że Ursus C-380 pod koniec maja br. został nagrodzony godłem „Teraz Polska”.
Poleć
Udostępnij
Skomentuj